چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷

لاریجانی در پاسخ به تذکر یک نماینده؛

ضوابط برخورد با اخلالگران اقتصادی تا شنبه اعلام می شود

1

رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص ضرورت برخورد با اخلالگران اقتصادی گفت: در این خصوص با قوه قضائیه صحبت شده و احتمالا تا روز شنبه ضوابطی را در این زمینه اعلام خواهند کرد.

به گزارش قدس آنلاین، سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که امروز با آن درگیر هستیم ضروری است بیشتر جلسات مجلس به سمت مباحث اقتصادی برود، چرا که شرایط کشور عادی نیست و لازم است جلسات خاصی در این خصوص برگزار شود.

وی با اشاره به ضرورت ترمیم تیم اقتصادی کابینه افزود: کسانی که در بخش خصوصی و دولتی در اقتصاد کشور فساد ایجاد می کنند و کالاهای ضروری مردم را انبار می کنند باید با آنها برخورد شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین تأکید کرد: اگر رئیس جمهور تا الان با مردم صحبت می کرد این مشکلات ایجاد نمی شد.

علی لاریجانی، رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده اظهار داشت: در خصوص ترمیم کابینه، نمایندگان مجلس نامه ای را تدوین کرده اند که به دست آقای رئیس جمهور هم رسیده و پیگیری شده و این مطالبه به حقی است که در این شرایط باید یک تیم اقتصادی قوی بر سر کار باشد.

وی افزود: در خصوص برخورد با اخلالگران اقتصاد نیز با قوه قضائیه صحبت شده و ضوابطی را برای پیگیری و برخورد با این افراد اعلام خواهند کرد که احتمالاً تا روز شنبه این اتفاق خواهد افتاد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.