پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸

بروز مشکل در فروش اینترنتی سایپا/ دست مردم به پراید هم نرسید

1

در طرح فروش جدید سایپا برای عرضه ۴ محصول که صبح امروز آغاز شد و در مجموع این خودروها اختلاف قیمت ۲ تا ۵ میلیون تومانی از کارخانه تا بازار دارند، ثبت نام ها باز هم به مشکل خورد.

به گزارش قدس آنلاین ، براساس اعلام شرکت سایپا فروش اینترنتی ۴ محصول این شرکت از امروز ۱۰ مردادماه رأس ساعت ۱۰ صبح آغاز شد اما این بار هم مانند سایت فروش‌های اینترنتی خریداران سرگردان در سایت فروش بوده و مدام مشغول به روزرسانی سایت برای ثبت نام هستند.

جالب اینجاست در این طرح فروش محصولات پراید ۱۳۲ ، پراید ۱۳۱ ، تیبا و آریو به فروش می‌رسد که در مجموع این خودروها اختلاف قیمت ۲ تا ۵ میلیون تومانی از کارخانه تا بازار دارند اما به صورت کلی قشر متوسط جامعه خریدار این خودروهای زیر ۳۰ میلیون تومان هستند که متأسفانه امکان خرید محصولات را با مشقت بسیار پیدا می‌کنند.

در حال حاضر براساس اطلاعیه مندرج در سایت سایپا مرحله یازدهم این طرح فروش رأس ساعت ۱۲:۴۵ دقیقه آغاز شده اما با هر بار کلیک کردن کمتر فردی موفق به ثبت نام نهایی می شود. البته هنوز شرکت اطلاعیه اتمام ثبت نام را اعلام نکرده و همین امر باعث تلاش بیشتر مردم برای خرید خودرو شده است.

منبع: تسنیم 

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.