یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام تأکید کرد

لزوم حمایت فرمانداران از اقدامات محیط زیست ایلام

اسدالله هاشمی مدیرکل محیط زیست استان ایلام

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام خواستار حمایت بیش از پیش فرمانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در شهرستان های متبوع، از اقدامات حفاظت از محیط زیست شد.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان ایلام، سید اسدالله هاشمی در دیدار با فرماندار ایوان به ظرفیت های محیط زیستی شهرستان ایوان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید برنامه‌ریزی‌های مناسب و خوبی در خصوص مباحث محیط زیستی صورت گرفته و باید به سرعت در شهرستان‌ها عملیاتی شود.

وی فرهنگ سازی را یکی از مهمترین را ه های حفاظت از محیط زیست عنوان نمود و افزود: زیستگاه های ارزشمندی در شهرستان ایوان وجود دارد که امیدواریم با همکاری مردم بتوانیم شاهد حرکت رو به رشد جامعه به سمت رسیدن به توسعه پایدار باشیم.

وی از جلب مشارکت های مردمی شهرستان، در مباحث محیط زیست تقدیرکرد و افزود: همراهی مردم، همواره گره‌گشای بسیاری از مشکلات به‌خصوص در بحث محیط زیست بوده و فرمانداران نیز باید از اقدامات حفاظت محیط زیست در راستای حفظ این منابع خدادادی که میراثی برای آیندگان است، حمایت بیشتری داشته باشند.

در ادامه، فرماندار ایوان هم گفت: ملاحظات زیست محیطی باید در انجام تمام طر ح های توسعه ای رعایت گردد.

امیدعلی سبزی تأکید کرد: لزوم استفاده از ظرفیت سمن ها و تشکل های مردمی در حل مشکلات محیط زیستی همواره  باید مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/