یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲

روابط عمومی انجمن روزنامه نگاران مسلمان:

نوبت اول مجمع عمومی عادی و سالانه انجمن روزنامه نگاران مسلمان 15 شهریور برگزار می شود

1

نوبت اول از دومین مجمع عمومی سالانه عادی (دهمین دوره) انجمن روزنامه نگاران مسلمان پنجشنبه پانزدهم شهریورماه 97 در محل انجمن برگزار می شود.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، نوبت اول از دومین مجمع عمومی سالانه عادی (دهمین دوره) انجمن روزنامه نگاران مسلمان برای انتخاب بازرسین جدید پنجشنبه پانزدهم شهریورماه 97 در محل انجمن برگزار می شود.

زمان دقیق برگزاری نوبت اول مجمع سالانه انجمن ساعت 10 صبح روز پنجشنبه پانزدهم شهریور ماه اعلام شده است.

برپایه این گزارش در نوبت اول علاوه بر انتخاب بازرسین جدید دو موضوع از جمله گزارش دبیرکل و دیگری گزارش بازرسین به اعضای مجمع در دستور کار قرار دارد.

انجمن روزنامه نگاران مسلمان از اعضای مجمع دعوت کرد که در جلسه نوبت اول دهمین دوره  مجمع عمومی انجمن حضور به هم رسانند.

برپایه این گزارش، بازرسان انجمن روزنامه نگاران مسلمان طبق اساسنامه هرساله توسط اعضای مجمع عمومی این انجمن انتخاب می شوند.

افرادی که تمایل به نامزدی در عرصه انتخابات بازرسان را دارند، می توانند از تاریخ 4 شهریورماه تا پایان وقت اداری روز 14 شهریور 97 با حضور در دفتر انجمن روزنامه نگاران مسلمان به نشانی خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه طالقانی روبروی سینما صحرا پلاک ۱۶۸ واحد ۱۴ اعلام نامزدی کنند.

ارائه معرفی نامه از رسانه محل کار، یک قطعه عکس، اصل کارت ملی و تقاضای کتبی، به هنگام ثبت نام کاندیدها ضروری است.

افراد متقاضی شرکت در انتخابات انجمن روزنامه نگاران مسلمان باید مطابق اساسنامه، عضو پیوسته بوده و حداقل دو سال سابقه فعالیت در این انجمن داشته باشند.

بر اساس اطلاعیه قبلی انجمن قرار بود نوبت اول مجمع عمومی عادی و سالانه در تاریخ یکم شهریور برگزار شود که به دلیل ایراد وزارت کشور به تاریخ مذکور ، در نهایت مقرر شد مجمع در تاریخ 8 شهریور برگزار شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.