چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶

سایپا: طرح فروش اینترنتی در حال انجام است

1

طرح فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا که از صبح امروز آغاز شده، در حال انجام است و خبرهایی که مبنی بر توقف طرح منتشر شده است صحت ندارد.

به گزارش گروه اقتصادی قدس آنلاین، از زمان آغاز طرح پیش فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا، این طرح در حال اجرا است.

در این طرح علیرغم هجوم گسترده متقاضیان که بنابر آمار اعلام شده حدود ۷۰۰ هزار نفر در لحظه عنوان شده، این طرح براساس ظرفیت های موجود در حال اجرا است.

در این طرح قرار است ۵۰ هزار خودروی تولید گروه سایپا از محصولات ایکس۱۰۰، ایکس ۲۰۰ و نیسان وانت با موعد تحویل آبان تا اسفند ۹۷ و اردیبهشت و خرداد ۹۸ براساس قیمت روز عرضه شود.

باتوجه به مراجعه بیش از ظرفیت های موجود به سایت فروش محصولات سایپا، از مشتریان گرامی درخواست می کنیم در فرایند ثبت نام، صبور باشند تا با اجرای مرحله به مرحله، ثبت نام خود را تکمیل کنند.

این خبر در حالی است که با آغاز شروع ثبت‌نام گروه خودروسازی تعداد زیادی کاربران با فارس تماس گرفته‌اند و از عدم موفقیت برای ثبت نام خبرداده‌اند همچنین خبرهای واصله از نمایندگی‌های مجاز سایپا  حاکی از آن است که تاکنون نتوانسته‌اند برای متقاضیان حاضر در نمایندگی ثبت‌نامی انجام دهند. 

منبع: فارس

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.