شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷

مارتینز: هازارد انتظارات شما را از یک کاپیتان را برآورده می‌کند

1

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک پس از پیروزی ۴-۰ تیمش مقابل اسکاتلند، مدعی شد که ادن هازارد استانداردها را برای تیم ملی کشورش تعیین می‌کند.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، بلژیک شب گذشته به مصاف اسکاتلند رفت و موفق شد با نتیجه ۴-۰ حریف را در هم بکوبد. هازارد نمایش بسیار خوبی در این بازی داشت و توانست پس از لوکاکو، گل دوم تیمش را به زیبایی به ثمر برساند و یک پاس گل نیز برای باتشوایی ارسال کرد. مارتینز در پاسخ به سوالات در این رابطه که آیا هازارد دربازی های دوستانه بیش از حد تلاش می‌کند، مدعی شد که ستاره تیمش یک الگو برای بازیکنان است.

او گفت:" من این موضوع را منفی ارزیابی نمی‌کنم. او در حال حاضر شرایط خوبی دارد و فرم خوبی را پیش می‌برد. وقتی شما کاپیتان هستید، استانداردها را تعیین می‌کنید. وقتی وارد زمین فوتبال می‌شوید و تمام تلاشتان را نمی‌کنید، اوضاع خطرناک می‌شود. هازارد انتظارات شما از یک کاپیتان را برآورده می‌کند. فکر نمی‌کنم تلاش او برای پیدا کردن فضاها و موقعیت سازی، مشکلی داشته باشد."

مک لیش، سرمربی اسکاتلند که چهارمین شکست در ۵ بازی اش پس از بازگشت به اسکاتلند را تجربه می‌کرد پس از بازی گفت:" اشتباهات باعث شد تا ضربه بخوریم. در نیمه اول خوب کار کردیم ولی اشتباهاتی که داشتیم باعث شد که گل بخوریم و ببازیم."

منبع: ورزش۳

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.