جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱

ورزشکاران کبدی خراسان رضوی مقام نخست مسابقات کشوری را کسب کردند

بانوان مشدی

رئیس هیئت کبدی خراسان رضوی گفت: ورزشکاران کبدی خراسان رضوی در بخش بانوان مقام قهرمانی را در مسابقات کشوری اراک کسب کردند.

به گزارش قدس آنلاین، امیر امیری اظهار داشت: ورزشکاران کبدی خراسان رضوی مقام قهرمانی را در مسابقات کشوری اخیر کسب کردند، این مسابقات در اراک تشکیل شده و چند دقیقه پیش این رقابت‌ها به اتمام رسید، این کسب رتبه نیز به لیست افتخارات هیئت کبدی خراسان رضوی اضافه شد.

رئیس هیئت کبدی خراسان رضوی گفت: ۱۲ ورزشکار به نام‌های فاطمه معلمی، آیناز فرامرزی، آیناز فرزانه‌فر، زهرا عابدی، زهرا نادری‌نژاد، سهیلا قربانی، سارا حشمتی، سحر عباس‌آبادی، سمیه قیمی، فهیمه فرهمند، زینب جانگداز و مهتاب مرتضی‌پور به همراه یک مربی، سرمربی و سرپرست از خراسان رضوی در قالب تیم به این مسابقات اعزام شدند.

امیری با اشاره به عملکرد مطلوب و کسب نتایج متفاوت ورزشکاران خراسان رضوی با سایر استان‌ها، خاطر نشان کرد: رقابت‌های اخیر در رده سنی نوجوانان و در بخش بانوان برگزار شد و ۲۱ استان از سراسر کشور در این مسابقات حضور داشتند، تیم خراسان رضوی امروز در مسابقات فینال با گلستان رقابت کرده و با نتیجه ۵۴ بر چهار بازی را به نفع خود پایان داد.

وی تصریح کرد: هیچ اسپانسری در این مسابقات از هیئت کبدی خراسان رضوی حمایت نکرد و این هیئت با همکاری اداره کل ورزش و جوانان به مسابقات اعزام شد، رئیس هیئت کبدی استان نیز تا حد نیاز از ورزشکاران به بهترین نحو حمایت کرده است.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.