سه‌شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۵

داور برجسته فوتبال کشور:

خاک پای زائر حضرت رضا(ع) را سرمه چشم‌مان می کنیم

خداحافظی محسن قهرمانی

داور پیشکسوت و برجسته فوتبال کشور گفت:خاک پای زائر حضرت رضا(ع) را سرمه چشم مان می‌کنیم.

به گزارش قدس آنلاین وبه نقل از  ستاد خبری پویش شهروند مهمان نواز ، محسن قهرمانی درآستانه دهه آخر صفر روز رحلت پیامبر اکرم و شهادت امام رضا(ع) و حضور زائران ایرانی و غیرایرانی در بارگاه رضوی طی گفتگویی بیان کرد: مشارکت مردم مشهد در استقبال از زائرین رضوی در دهه پایانی صفر هر سال بی نظیر است.

وی اظهار کرد: خاک پای زائرین حضرت رضا(ع) را سرمه چشم مان خواهیم کرد و خدمت رسانی به زائر آن حضرت، ارزش و افتخار فوق العاده ای برای ما دارد.

این داور خراسانی تاکید کرد: درسال های گذشته اداره کل ورزش و جوانان استان و هیئت های ورزشی پای کار بوده اند که در ایستگاه های صلواتی با عشق به زائرین حضرت رضا(ع) خدمت می کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: دستگاه های دولتی و نظارتی همه ساله بسترهایی را برای پذیرایی از زائرین فراهم می کنند که مدیریت زائرین میلیونی توسط خود مردم باشد به لحاظ صمیمیت و کیفیت، خدمت رسانی را منسجم و همه گیرتر خواهد بود .

وی با بیان اینکه اگر دستگاه های دولتی در دهه پایانی صفر با هم هماهنگ باشند آرامش خوبی در شهر جاری خواهمی داشت گفت: اگر شهرداری مشهد، آستان قدس رضوی، استانداری خراسان رضوی با بزرگان هیئت های مذهبی جلساتی داشته باشند در حوزه خدمت و اسکان مشکلات کاسته می شود.

این داور فوتبال با اشاره به اینکه زائری که پای پیاده به شهر حضرت رضا(ع) می آید انتظاری از ما ندارد گفت: اینکه مردم مشهد با عشق پای کار هستند بخاطر نیت و دل خودشان است.

/پایان خبر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.