سه‌شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱

کاپیتان ترینیداد و توباگو:

بازی با ایران برای ما آزمایش بزرگی است

1

کاپیتان ترینیداد و توباگو پیش از دیدار با ایران گفت: ما خیلی خوب از توانایی و سطح عالی تیم ملی ایران با خبر هستیم.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، تیم ملی فوتبال ایران پنجشنبه این هفته در دیداری دوستانه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ملی ترینیداد و توباگو  است.

در این راستا هایلند، کاپیتان تیم ملی ترینیداد و توباگو پیش از دیدار با ایران گفت: ما خیلی خوب از توانایی و سطح عالی تیم ملی ایران با خبر هستیم. آنها سرمربی بزرگی به نام کارلوس کی روش دارند که با نمایشی قدرتمندانه از جام جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خارج شدند.

وی افزود: ما قبل از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با ایران بازی کردیم. به نظرم این بازی برای ما آزمایش بزرگی است تا ببینیم سطح ما چگونه است و باید سطح خود را به کجا برسانیم. بازی سختی را پیش رو داریم و شرایط اینجا نیز مثل عربستان تغییر کرده است. اینجا هوا یک دقیقه خوب است و یک دفعه سرد می شود. ما به اینجا آمدیم تا یک دست آورد به دست بیاوریم.  تمام تلاش خود را می کنیم تا در بازی پنجشنبه نتیجه مطلوب را بگیریم.

هافبک ۲۹ ساله ادامه داد: این بازی ها مهم است و شما فقط یک فرصت دارید تا با تیم هایی مثل ایران که در جام جهانی حضور پیدا کردند بازی کنید. به نظرم این بازی برای ما فرصت خوبی است تا خود را برای جام کوناکاکاف آماده کنیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.