چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲

به بهانه هفته کتاب و کتابخوانی.

نمایشگاه کتاب «۴۵ نوشته برتر» در کتابخانه امام رضا(ع) قوچان برگزار شد

کتابخانه امام رضا(ع) قوچان

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و به منظور معرفی برترین و پر مخاطب‌ترین کتاب‌های موجود در مجتمع فرهنگی و کتابخانه امام رضا (ع) قوچان نمایشگاهی با عنوان «۴۵ نوشته برتر» در محل تالار گردش کتاب بانوان این مجتمع برگزار شد.

 به گزارش قدس آنلاین،بهرام هراتی؛ رئیس مجتمع فرهنگی و کتابخانه امام رضا(ع) قوچان با اعلام این خبر گفت: در این نمایشگاه ۴۵ اثر که از سوی مراجعان بیشترین درخواست را برای مطالعه داشته است، از ۲۰ الی ۲۴ آبان ماه در معرض بازدید عموم علاقه مندان و مراجعان کتابخانه قرار دارد.

وی «کودک زیبای من؛ اثر اعظم قاسمی»، «قانون در طب؛ اثر شیخ الرئیس ابوعلی سینا»، «چگونه جوان بمانیم؛ اثر مایکل اف. رویزن»، «نسخه های گیاهان شفا بخش حجامت و درمان های سنتی؛ اثر محمد رضا امینی»، «یک روز را ۳۶۵ بار تکرار نکنیم؛ اثر مسعود لعلی»، «داستان های اساطیری شاهنامه؛ اثر فلورطالبی»، «باغ سبز گفتارهایی درباره شمس و مولانا؛ اثر محمد علی موحد»، «سوپ جوجه برای تقویت روح زنان؛ اثر جک کنفیلد» را برخی از آثاری عنوان کرد که در این نمایشگاه برای بازدید قرار داده شده است.
همچنین «شفای زندگی؛ اثر لوییز هی»، «قصه های قرآنی؛ اثر حسین حسینی»، «رمز و رازهای windows ۸ & ۸.۱ ؛ اثر مهدی آرزومندی»، «تاریخ انبیا از خلقت آدم تا رحلت پیامبر؛ اثر محمد جواد مولوی نیا»، «ده گفتار؛ اثر مرتضی مطهری»، «گفتگو با خدا؛ اثر نیل دونالد والش» برخی دیگر از آثار موجود در این نمایشگاه بود که وی بدان اشاره داشت.
هراتی تصریح کرد: این نمایشگاه هر روز از ساعت ۸ لغایت ۱۹ در محل تالار گردش کتاب بانوان مجتمع فرهنگی و کتابخانه امام رضا (ع) قوچان برپا است و علاقه مندان می توانند از آن بازدید نمایند.
رئیس مجتمع فرهنگی و کتابخانه امام رضا(ع) قوچان گفت: این مجتمع زیر نظر سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، با میزبانی از برنامه‌های فرهنگی مختلف و برگزاری نمایشگاه های مناسبتی در مسیر اشاعه فرهنگ و سیره رضوی، ایجاد شور و نشاط معنوی، ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و ارائه خدمات گوناگون فرهنگی به مردم این شهرستان فعالیت می‌کند.

منبع:آستان نیوز

  پایان پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.