جمعه ۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی:

انتقال باشگاه پدیده به زودی نهایی می‌شود

واگذاری پدیده

نصرالله پژمانفر گفت: پدیده مادر موظف شده‌ در راستای واگذاری تیم، همکاری کند و اگر احساس کنیم خللی در این ماجرا ایجاد می‌کنند، ورود می‌کنیم.

به گزارش قدس آنلاین ، نصرالله پژمانفر   در خصوص آخرین وضعیت انتقال باشگاه پدیده خراسان به مجموعه شهرخودرو اظهار کرد: موضوع تیم پدیده برای ما یکی از مهمترین مسائل در این روزهاست و معتقدیم برای آرامش این تیم باید تمامی افراد تلاش کنند. ابدا نباید شرایط به سمت و سویی برود که تیم وارد حواشی شود و مشکلاتش پابرجا باقی بماند.

وی افزود: پدیده در نیم‌فصل اول عالی نتیجه گرفته و امیدواریم در نیم‌فصل دوم هم این نتایج خوب ادامه یابد تا باشگاه پدیده در ادامه راه هم مایه افتخار فوتبال خراسان باشد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به نوبه خودم باید از بازیکنان و کادرفنی تیم پدیده تشکر کنم، آنها علیرغم همه مشکلات ریز و درشتی که وجود داشت، کار را به بهترین شکل جلو بردند و اجازه ندادند این مسائل در جایگاه تیم، تاثیر منفی بگذارد. 

پژمانفر گفت: در هفته‌های گذشته صحبت‌هایی در خصوص جابجایی صورت گرفت و دوستانی که امروز به عنوان پشتوانه باشگاه، معرفی شده‌اند، در تلاش هستند تا مشکلات تیم را به تدریج حل کنند. 

وی در رابطه با زمان نهایی شدن این انتقال تصریح کرد: امیدواریم با سرعت این کار انجام شود. مراحل اداری آن در حال انجام است و به زودی اخبار شیرینی در خصوص فوتبال استان و باشگاه پدیده می‌شنویم. جای نگرانی نیست و افق بسیار روشنی را در مقابل این تیم می‌بینم. امیدوارم در روزهای آتی اتفاقات میمون و مبارکی برای پدیده رقم بخورد.

منبع:ایسنا
 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.