دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸

مدیر کل روابط عمومی استانداری یزد عنوان کرد

ارزیابی فعالیت‌های تمام دستگاه‌های اجرایی استان در ایام الله دهه فجر

ایام الله دهه فجر

یزد - علی صالحی گفت : در ایام الله دهه فجر فعالیتهای تمام دستگاه های اجرایی استان ارزیابی می شود و در پایان ازدستگاه های که درمعرفی دستاوردهای انقلاب نقش پررنگی داشتند تجلیل به عمل خواهد امد .

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین ،علی صالحی مدیر کل روابط عمومی استانداری یزد ظهر امروز(دوشنبه) در نشست خبری با اصحاب رسانه استان اظهار داشت : روابط عمومی استانداری یزد از طرف وزارت کشوربا توجه به شاخص های در نظر گرفته شده توسط این وزارتخانه در کشوررتبه برتررا کسب کرد.

 وی افزود: مهمترین ویژگی روابط عمومی ها صداقت ومردمی بودن آنها است واین ویژگی درروابط عمومی استانداری لحاظ شده واین روابط عمومی اصلا به جناح بندی های سیاسی توجه ندارد و چون به دلیل این جناح بندی بسیاری ازاستعدادها دراین زمینه ازبین رفته اند.

 صالحی خاطر نشان ساخت: شورای اطلاع رسانی استان که درچند سال گذشته اقداماتی خاصی نداشت دوباره توسط را روابط عمومی احیا شد و ریاست این شورا برعهده استانداراست ودیگراینکه با پیگری های صورت گرفته روابط عمومی استان دوباراحیا شد و برخی ازمعاونتها در ۶ سال گذشته حتی یک نشست خبری نداشتند در این مدت جلساتی را برگزارکردند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد تصریح کرد: زمانی که اینجانب متصدی امورروابط عمومی استانداری شده این روابط عمومی به مانند یک بیماری که درآی سی یو بود و رو به مرگ بود را تحویل گرفتیم و دراین ۱۱ماه فعالیت بسیاری را انجام دادیم و تمام خبرنگارانی درهمه معاونتهای استانداری پراکنده بود سازماندهی شده وهم اکنون درروابط عمومی مستقرهستند.

وی گفت: در ایام الله دهه فجر فعالیتهای تمام دستگاه های استان ارزیابی می شود و در پایان ازدستگاه های که درمعرفی دستاوردهای انقلاب نقش پررنگی داشتند تجلیل به عمل خواهد آمد .

 مدیرکل روابط عمومی استانداری افزود: بنا به تقارن ایام فاطمیه فضاسازی های شاد در دستورکارقرارنگرفته وهدف ما سیاهپوش کردن چهره شهر نیست و چهره شهرمتناسب با این ایام اذین بندی خواهد شد.

 وی از راه اندازی پرتابل خبردراین ایام خبرداد وگفت: تمام دستگاههای اجرایی استان اخبار این ایام را باید دراین کارتابل بازگذاری نموده تا اصحاب رسانه با مراجعه به این کارتابل دسترسی سریعی داشته باشند و همچنین  پرتابل وای فجر مخصوص این ایام راه اندازی شده است.

انتهای پیام / 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.