پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸

امیر موسوی:

نیروهای مسلح در هنگام نیاز دست مقامات کشوری را گرفته اند

امیر موسوی

فرمانده کل ارتش گفت: نیروهای مسلح در هر جایی که کشور لازم داشته اند وارد عمل شده اند و دست مقامات کشوری را گرفته اند.

به گزارش گروه سیاسی قدس آنلاین، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز(پنجشنبه) در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه هوایی نیروهای مسلح در پایگاه شهید لشگری مهرآباد و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز شاهد نمایش یکی دیگر از جلوه های اقتدار انقلاب اسلامی در قالب نمایشگاه هوایی نیروهای مسلح هستیم.

وی افزود: زمانی که بیش از ٤٠ هزار مستشار خارجی ایران را ترک کردند میگفتند  ما به زودی برمیگردیم اما امروز چهل سال است که ایستادگی کردیم و جوانان ما با اراده و عزم خود به دنیا ثابت کردند که میتوانیم روی پای خود بایستیم و از همه تحریم ها با موفقیت عبور کنیم.

امیر موسوی ادامه داد: آنچه در این نمایشگاه می‌بینیم جلوه ای از توانمندی نیروهای مسلح است که برای دفاع از کشور، مردم و برای کمک های مردمیاری فراهم شده.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه در این نمایشگاه انواع جنگنده ها، بالگردها و هواپیماهای ترابری به همراه بمب ها و تسلیحات بومی هوشمند به نمایش درآمده است، تصریح کرد: در کنار اینها وسایلی را می بینیم که برای کمک های مردم یاری در شرایط بحرانی مانند جنگ اقتصادی تجهیز شده اند.

وی تاکید کرد: نیروهای مسلح در هر جایی که کشور لازم داشته اند وارد عمل شده اند و دست مقامات کشوری را گرفته اند.

امیر موسوی در پایان با بیان اینکه آنچه امروز می‌بینیم حاصل کار متخصصان جوان و سازمان های مختلف نیروهای مسلح است، اظهار داشت: تقریبا همه آنهایی که در ماموریت های هوایی نقشی به عهده دارند بخشی از توانمندی های خود را به نمایش گذاشته اند و بازدید کنندگان از این نمایشگاه عزم و اراده ملی و جوانان کشور برای عبور از تحریم ها را خواهند دید.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.