یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان خوزستان برگزار می‌شود

جشنواره مطبوعات

خوزستان_ مرتضی جمشیدی از برگزاری سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان خوزستان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مرتضی جمشیدی معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن اعلام خبر برگزاری سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های این استان، گفت: سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان خوزستان با حضور سید محمدرضا دربندی مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دوشنبه ٢٩ بهمن ماه در تالار مهتاب اهواز برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را ارتقای محتوای کیفی نشریات، تقویت روزنامه‌نگاری حرفه‌ای، ایجاد نشاط، افزایش رقابت موثر و سازنده در تعالی و توسعه مطبوعات استان عنوان کرد.

جمشیدی در ادامه افزود: ٤٣١ اثر در سه بخش تخصصی (سرمقاله، عکس، گرافیک و صفحه آرایی، تیتر، خبر، مصاحبه، گزارش)، بخش ویژه (شعار سال ٩٧ حمایت از کالای ایرانی) و بخش مدافعان حرم (حمله تروریستی٣١ شهریور اهواز) به دبیرخانه ارسال شد که پس از بررسی آثار توسط هیات داوران در هر بخش ٣ نفر به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

وی با اشاره به هیات داوران سومین جشنواره مطبوعات و رسانه استان اظهار داشت: از جمله هیات داوران این جشنواره می‌توان به محمد مختاریان (صحفه آرایی و عکس)، علی اکبر قاضی‌زاده (سرمقاله)، فریدون صدیقی (مصاحبه)، علیرضا کتابدار (تیتر و خبر) مهرداد خلیلی (گزارش، بخش ویژه و موضوعی) اشاره کرد.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پایان گفت: همچنین کارگاهی با عنوان «صفحه آرایی و گرافیک درمطبوعات» برای علاقه‌مندان به حوزه مطبوعات،   یک‌شنبه  ٢٨ بهمن ماه با حضور محمد مختاریان در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.