پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸

هشدار حماس به رژیم اسرائیل

ادامه راهپیمایی‌ بازگشت تا شکستن محاصره غزه

1

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) با هشدار به رژیم صهیونیستی درباره عواقب طفره رفتن از عمل به تفاهمات به دست آمده با نظارت مصر بر ادامه راهپیمایی‌های بازگشت تا شکسته شدن کامل محاصره نوار غزه تاکید کرد.

به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین، جنبش حماس شامگاه چهارشنبه به رژیم صهیونیستی درباره فرار از عمل به تعهدات خود بر اساس تفاهمات به دست آمده با نظارت مصر هشدار داد.

عبداللطیف القانوع سخنگوی جنبش حماس تاکید کرد حماس و گروه‌های مقاومت مصمم هستند که اشغالگران ملزم شوند به تفاهمات به دست آمده پایبند باشند و به آنها درباره شانه خالی کردن از  عمل به تعهداتشان هشدار می‌دهند.

القانوع در یک گفت‌وگوی تلویزیونی افزود ادامه شانه خالی کردن اشغالگران از عمل به تفاهمات به دست آمده سبب می‌شود تا شهرک‌نشینان اطراف غزه هزینه آن را بپردازند.

وی خاطر نشان کرد راهپیمایی‌های بازگشت و شکسته شدن محاصره نوار غزه همچنان ادامه خواهد یافت و ابزارهای مردمی آن تا تسلیم شدن اشغالگران در برابر خواسته‌های مردم ما تشدید خواهد شد.

سخنگوی حماس افزود هیئت امنیتی مصری حامل خواسته‌های ملت ما است و تلاش‌های خود را برای فشار بر اشغالگران صهیونیستی به منظور  تحقق این خواسته ها و ملزم کردن آنها به اجرای تفاهمات و کاهش رنج مردم نوارغزه دوچندان می‌کند.

اشغالگران منزل عاصم البرغوثی اسیر فلسطینی در بند خود را در رام الله با خاک یکسان کردند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.