یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶

صباح زنگنه:

دولت باید اصول جنگیدن در شرایط جنگ اقتصادی را بداند

صباح زنگنه

نماینده سابق مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارد و باید کاملاً اصول جنگیدن در شرایط سخت جنگی را بداند.

به گزارش قدس آنلاین، سید صباح زنگنه، رفتار تعاملی دولت با اقتصاددانان و منتقدان دلسوز را در مواجهه با چالش‌های اقتصادی در سال ۹۸ مهم دانست و گفت: سال ۹۸ که به‌عنوان سال «رونق تولید» نام‌گذاری شده است را باید فرصتی مهم و غنیمت بدانیم تا از این طریق کشور را در برابر تحریم‌ها و توطئه‌های بی‌پایان آمریکا و شرکای غربی و منطقه‌ای‌ آن بیمه کنیم. 

وی ادامه داد: امسال، سال حساسی است و همان‌طور که رهبر انقلاب نسبت به وجود فتنه در سال ۹۸ هشدار دادند باید آن را جدی بگیریم و از آنجا که دولت در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارد باید کاملاً اصول جنگیدن در شرایط سخت جنگی را بداند.

نماینده سابق مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این خواسته که دولت باید کارآمدی و شایسته‌سالاری را جایگزین روابط و رودربایستی‌ها کند، خواسته به‌حقی است و نباید دولت نسبت به آن خرده بگیرد.

زنگنه در پایان افزود: با توجه به اینکه امسال سال انتخابات مجلس شورای اسلامی است، امیدواریم نمایندگان خانه ملت پیش از برگزاری انتخابات بتوانند گام‌های مؤثری برای عملی شدن شعار سال بردارند و وضعیت اقتصادی فعلی را بهبود دهند تا حداقل یک نتیجه قابل قبول از خود بر جای بگذارند.

منبع: آنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.