جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱

در گفتگو با خبرنگاران مطرح شد

وزیر کشور: زمان و قیمت بنزین سهمیه‌بندی مشخص نیست

وزیر کشور در بجنورد

خراسان شمالی- عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: اکنون حجم متوسط بنزین مصرفی در کشور ۹۰ میلیون لیتر بنزین در روز است و این حجم مصرف در پیک تا ۱۱۰ میلیون لیتر در روز نیز می رسد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، در بازدید از مناطق سیل زده خراسان شمالی در جمع خبرنگاران گفت:  اکنون حجم متوسط بنزین مصرفی در کشور ۹۰ میلیون لیتر بنزین در روز است و این حجم مصرف در پیک تا ۱۱۰ میلیون لیتر در روز نیز می رسد.
وی اظهار داشت: قیمت فروش و حجم مصرف بنزین در کشور از نظر اقتصادی، زیست محیطی و سلامت انسان ها قابل قبول نیست و باید در قیمت ها و نوع ارائه بازنگری شود.
وی افزود: قیمت و زمان سهمیه بندی بتزین هنوز قطعز و اجرایی نشده و متاسفانه برخی از شایعات باعث ایجاد صف های طولانی در پمپ بنزین ها شد.
رحمانی فضلی با بیان اینکه در تامین سوخت هیچ مشکلی در کشور وجود ندارد، گفت: بنزین و گازوئیل مازاد بر نیاز کشور تولید می شود و هیچ کدام از جایگاه های سوخت کمبود سوخت ندارند.
وزیر کشور گفت: به محض اینکه نهایی شود حتما به اطلاع مردم خواهد رسید و این موضوعات از جمله مسایلی است که همواره همکاری مردم را می طلبد.
گفتنی است وزیر کشور ظهر پنج شنبه به مدت 2 روز به منظور از بازدید از مناطق سیل زده و رونمایی از سند توسعه خراسان شمالی به این استان سفر کرده است.
انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.