یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶

خبرنگار قدس برگزیده چهارمین جشنواره دانشگاه‌های شمال کشور شد

رقیه توسلی

مازندران- خبرنگار روزنامه قدس برگزیده چهارمین جشنواره دانشگاه های شمال کشور شد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، چهارمین جشنواره دانشگاه های شمال کشور (مازندران، گیلان و گلستان) صبح امروز با میزبانی دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر برگزار و با تجلیل از خبرنگاران برتر به کار خود پایان داد.

رقیه توسلی خبرنگار مازندرانی روزنامه قدس در بخش تیتر با اثر «مزرعه ها دانا نیستند» حائز رتبه دوم شد و لوح تقدیر و تندیس جشنواره را از آن خود کرد.

دبیر چهارمین جشنواره دانشگاه های شمال کشور در این مراسم از رشد چشمگیر آثار ارسالی خبر داد و گفت: در این دوره ۳۲۴ اثر به دبیرخانه رسید و ۱۷ خبرنگار برتر در بخش های خبر، گزارش، تیتر، مصاحبه و عکس مورد تجلیل قرار گرفتند.

دکتر حسین یحیی زاده اضافه کرد: با توجه به اینکه برخی از خبرنگاران سایر استانها در این جشنواره شرکت کردند، آمادگی داریم سال آینده جشنواره را بصورت ملی برگزار کنیم.

وی یادآور شد: دوره های قبلی جشنواره در دانشگاه گرگان، دانشگاه مازندران و پارک علم و فناوری گیلان برگزار شده بود.

گفتنی است: رقیه توسلی در بیش از ۱۲ جشنواره ملی و استانی حائز رتبه شد که می توان به رتبه اول گزارش جشنواره ملی نشان ایثار وزارت ارشاد، رتبه سوم یادداشت جشنواره ملی ایثار و شهادت، رتبه اول گزارش جشنواره نشریات روستایی کشور، رتبه دوم تیتر جشنواره ملی آیات، جشنواره کتاب و رسانه، جشنواره پلیس و رسانه، جشنواره گردشگری و رسانه، جشنواره سلامت و رسانه و سه دوره متوالی جشنواره مطبوعات مازندران اشاره کرد.

انتهای پیام /