پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

برگزاری جشن رمضان در میدان مرکزی شهر قزوین

جشن

قزوین_ مدیرکل کیمته امدادامام استان قزوین از برگزاری جشن رمضان در میدان مرکزی شهر قزوین از پنج شنبه شب خبر داد و گفت: این جشن تا اواخر اردیبهشت ماه برگزار می شود.

مجید مومنی مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین اظهار داشت: مردم قزوین همواره در کمک به هم نوع نقش آفرینی کردند و باتوجه به اینکه در ماه مبارک رمضان قرار داریم، تلطیف قلوب عموم مردم و حضور در عرصه نیکوکاری مشاهده می شود.

وی افزود: در ایام ماه رمضان سالجاری همچون سال های گذشته، کمیته امداد استان قزوین در مساجد و حسینیه ها حضور دارد و کمک های مردم روزه دار را برای نیازمندان جمع آوری می کند و البته برنامه های دیگری همچون جشن رمضان در مرکز استان برگزار می شود و در برگزاری این مراسم، سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین مشارکت دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با اشاره به زمان و محل برگزاری جشن رمضان سالجاری بیان کرد: این جشن در شهر قزوین و در میدان مرکزی شهر (سبزه میدان) از امشب تا آخر اردیبهشت ماه سالجاری (۳۰ اردیبهشت و شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) برگزار می شود.

مومنی به غرفه های نمایشگاه در حاشیه جشن رمضان پرداخت و عنوان کرد: ۲۵ غرفه برای این نمایشگاه در نظرگرفته شده که هشت غرفه متعلق به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین و مابقی، غرفه های کمیته امداد استان قزوین است.

وی تصریح کرد: زمان بازدید از نمایشگاه از ساعت ۱۹ الی ۲۳ شب برای عموم مردم درنظرگرفته شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.