چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۳

بی‌احترامی روابط عمومی هیئت فوتبال یزد به رسانه‌ها

توپ فوتبال

روابط عمومی هیئت فوتبال یزد در بی احترامی آشکاری اقدام به قطع نشست خبری برای گرفتن مصاحبه با این دلیل که صدا و سیما مخاطب بیشتری دارد کرد.

قدس آنلاین: نشست خبری هیئت فوتبال استان یزد دقایقی قبل و با تاخیر 30 دقیقه‌ای که به دلیل عدم حضور خبرنگار صدا و سیما صورت گرفت شروع شد و در کمال تعجب روابط عمومی هیئت فوتبال بیان کرد که منتظریم صدا و سیما برسد و مصاحبه‌اش را بگیرد و بعد نشست را آغاز کنیم.

این موضوع با مخالفت سایر خبرنگاران روبرو شد و روابط عمومی هیئت فوتبال که خود قبلا از خبرنگاران باشگاه خبرنگاران صدا و سیما بوده و در چند ماه اخیر به عنوان مسئول روابط عمومی هیئت انتخاب شده، با اصرار خبرنگاران مجبور به شروع نشست شد.

پس از شروع نشست خبری و اتمام صحبت‌های دستا رئیس هیئت فوتبال، روابط‌عمومی هیئت با بیان این مطلب که «صدا و سیما بیشتر مورد توجه مردم است» اقدام به قطع نشست کرد تا مصاحبه صدا و سیما انجام شود و دوباره نشست را ادامه داد.

این موضوع با وجودی که با انتقاد خبرنگاران روبرو شد، اما هیچ توجهی از مسئولان هیئت فوتبال را به دنبال نداشت و رئیس هیئت هم با وجودی که از تاخیر در نشست گلایه داشت اما تن به این بی احترامی داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.