دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس:

ما در انتخابات بر سر مردم کلاه می‌گذاریم

حسن کامران

حسن کامران، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، گفت: مردم از چپ و راست خسته شده‌اند و باید جریان جدیدی شکل بگیرد. اصولگرا و اصلاح‌طلب شعار است و فعلاً فقیر و غنی مطرح است.

قدس آنلاین: حسن کامران، نماینده اصفهان و عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، ضمن تاکید بر تاثیر صداقت نمایندگان بر حضور مردم در انتخابات مجلس یازدهم، گفت: مردم برای حضور در انتخابات همیشه فعال هستند. جناح‌ها باید با مردم رو راست باشند. وقتی به این شکل عمل کنند، طبیعی است که رغبت مردم برای حضور در انتخابات افزایش می‌یابد.

او ادامه داد: اصولاً ما در انتخابات بر سر مردم کلاه می‌گذاریم، شیره سرشان می‌مالیم و وعده‌های بیخود می‌دهیم. کمااینکه به دلیل همین رفتار در انتخابات مجلس حدود ۸۰ درصد نمایندگان جا می‌مانند و تنها ۲۰ درصد از دوره قبل به دوره بعد راه می‌یابند. اگر با مردم رو راست باشند، حضور مردم هم بیشتر می‌شود.

این نماینده مجلس در خصوص اینکه شانس کدام جریان سیاسی در انتخابات مجلس یازدهم بیشتر است، تاکید کرد: فعلاً نمی‌توان گفت. مردم از چپ و راست خسته شده‌اند و باید جریان جدیدی شکل گیرد. اصولگرا و اصلاح‌طلب شعار است و فعلاً فقیر و غنی مطرح است.

کامران عملکرد مجلس دهم را این‌طور ارزیابی کرد: مطالبات فقرا و ایثارگران خیلی کم مورد توجه مجلس دهم قرار گرفت و می‌توان در تحقق مطالبات مردم به مجلس نمره زیر ۱۰ داد.

او در پایان گفت: برای انتخابات مجلس یازدهم کاندیدا می‌شوم.

منبع: اعتماد آنلاین

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.