دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خبر داد

پایش و عارضه یابی ۴۳۰ واحد صنعتی در کلینیک کسب و کار

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از پایش و عارضه یابی ۴۳۰ واحدهای صنعتی استان در کلینیک کسب و کار خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، مسعود مهدی زاده مقدم در ششمین کارگروه کلینیک کسب و کار، اظهار کرد: با توجه به برنامه‌های اقتصادی استان، استانداری کلینیک کسب و کار استان را به شرکت شهرک‌های صنعتی سپرد و کلینیک راه اندازی شد و واحدهای صنعتی پس از پایش و بررسی اولیه، موارد آنها در کارگروه ستاد تسهیل مطرح و تصمیم گیری می‌شود و جهت رفع موانع خود و ادامه کار به دستگاههای مرتبط ارجاع می شوند.  

وی با بیان اینکه اولویت اصلی ما تحقق مطلوب اهداف اقتصادی در سال رونق تولید بوده افزود: تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا مشکلات صنعتگران، کارآفرینان و فعالین اقتصادی در کمترین زمان ممکن و با کمک و هم افزایی دستگاههای مرتبط حل و فصل شود.
مهدی زاده مقدم خاطرنشان کرد: تمام اعضای کارگروه در ستاد تسهیل هدفشان رفع موانع تولید و تسهیل کار واحدهای صنعتی و تولیدی بوده تا زنجیره تولید به بهترین شکل ممکن متصل باشد البته می طلبد صنعتگران هم در این زمینه تلاش خود را انجام دهند.  
وی اضافه کرد:  مشکل اصلی صنایع نقدینگی نیست و موضوعات اصلی بهره وری، مدیریت و بازار بوده که از حلقه های مفقوده در واحدهای صنعتی و تولیدی است که باید اصلاح ساختارشان انجام شود.
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، تصریح کرد: کلینیک کسب و کار استان برنامه منسجمی طراحی کرده تا با نگاهی دقیق و آسیب شناسی واحدهای صنعتی ارائه راهکار کند و مشکلات صاحبان صنایع مرتفع شود.  
مهدی زاده مقدم عنوان کرد: ارتقای فناوری و بهره وری تولید و نوسازی و بازسازی ماشین آلات واحدهای صنعتی اولویت برنامه ها بوده زیرا هم توسعه صادرات را در مقیاس گسترده فراهم می کند و هم توسعه بازار داخلی را به همراه دارد.  
وی در پایان گفت: تاکنون طی برگزاری شش نشست کلینیک صنعت تعداد ۴۳۰ واحد صنعتی مورد پایش و عارضه یابی اولیه قرار گرفتند و ۱۹۱ واحد مورد بررسی کارشناسی با حضور نمایندگان سازمان صمت، شرکت شهرک‌های صنعتی، تشکل های بخش خصوصی و مشاورین مرکز خدمات کسب و کار قرار گرفتند و راهنمایی و ارجاعات لازم جهت رفع مشکلات آنها انجام شد.
منبع: ایسنا
انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.