یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

فرماندار جدید شهرستان بشرویه معرفی شد

1 (Copy).jpg

خراسان جنوبی _ ظهر شنبه در جلسه شورای اداری با حضور معاون سیاسی_امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی «علی شفیعی» رسما به عنوان فرماندار جدید شهرستان بشرویه معرفی و از زحمات «علیرضا زمانزاده» فرماندار قبلی که به افتخار پیشکسوتی نائل آمد قدردانی شد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین از بشرویه دکتر خوش خبر معاون سیاسی_امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با قدردانی از حضور مردم مومن و انقلابی شهرستان بشرویه وابلاغ پیام تشکر استاندار ؛هدف ازجابجایی مدیران را تسهیل در روند پیشرفت کارها برشمرد و گفت :یکی از خواسته های اصلی نظام اسلامی کارایی و کار آمدی بالای مدیریت هاست و هر سازمانی که مدیری را جابجا می کند به منظور تسهیل در روند کاری آن سازمان است.

وی گفت :باتوجه به شناختی که از مهندس شفیعی داریم وی انسانی مومن؛مردمی و جهادی است و انتظار دا ریم با توجه به بهره گیری از نظرات سازنده امام جمعه محترم و نخبه گان شهرستان روند افزایشی پیشرفت و آبادانی این منطقه سرعت گیرد .

معاون استاندار با اشاره به ظرفیت های استان و شهرستان بشرویه گفت :خراسان جنوبی از ظرفیت های بسیار بالایی در توسعه رونق اقتصادی از جمله بخش کشاورزی؛معادن و گردشگری برخوردار است و با توجه به خشکسالیها و خشکی شدید استان و بخصوص شهرستان بشرویه باید کشاورزان عزیز را به سمت و سوی کشت های الگویی ؛و بهره گیری صحیح از منابع آبی هدایت کرد .

خوش خبر همچنین یاد آور شد:همه باید با وحدت و همگرایی برای توسعه استان و شهرستان قدم برداریم و هرجا دچار واگرایی شدیم ضرر کرده ایم.

وی با قدردانی از نیروهای نظامی و انتظامی از جمله سپاه و بسیج و نیروی انتظامی هم گفت : مسئله امنیت و آرامشی که در استان ما برقرار شده نتیجه و ثمره وفاق و همدلی همه نیروهاست و سبب شده است تا سرمایه گزاران رغبت بیشتری برای مشارکت در طرح ها و تولیدات اقتصادی استان را داشته باشند .

/انتهای پیام .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.