سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲

منصوریان:

جبران می‌‎کنیم

علیرضا منصوریان

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن نسبت به جبران شکست دوشنبه‌شب تیمش برابر الاتحاد در دیدار برگشت که هفته آینده برگزار می شود، ابراز امیدواری کرد.

قدس آنلاین: علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه در نشست خبری پس از دیدار با الاتحاد، گفت: در مورد بازی رفت باید بگویم با توجه به این که نتیجه دو بر یک شد و ما حتی می‌توانستیم در نیمه اول به گل دوم برسیم، نتیجه به دست آمده برای ما خوب است و در بازی برگشت امیدوار به جبران هستیم.

منصوریان ادامه داد: تیم الاتحاد در ۱۵ دقیقه پایانی بازی دچار افت فیزیکی شد و قطع به یقین ما در دوحه تغییر سیستم خواهیم داشت. خیلی امیدوار به دوحه می‌رویم و به یاری پروردگار جریان بازی را تغییر می‌دهیم.

او همچنین گفت: با توجه به این که در بازی برگشت نتیجه یک بر صفر منجر به صعود ما می‌شود، باید در بازی تمرکز لازم را داشته باشیم و در دفاع بدون اشتباه ظاهر شویم. الاتحاد در دوحه قطعا از ما گل خواهد خورد.

منصوریان افزود: در این بازی نمی‌توانستیم ریسک زیادی کنیم اما بازی برگشت فرق دارد و با توجه به مشکلات زیادی که در خط دفاعی الاتحاد دیدم این تیم قطعا از ما گل می‌خورد و اگر با دقت بازی کنیم و گل نخوریم، می‌توانیم صعود کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.