پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴

مرگ دلخراش پیرمردبجنوردی درآتش سوزی منزل مسکونی

آتش سوزی

خراسان شمالی- فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد اظهار داشت : پیرمرد ۸۰ ساله بجنوردی درآتش سوزی منزل مسکونی در خیابان امام رضا (ع)جان خود را از دست داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، شامگاه روز چهارشنبه به دنبال تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، بلافاصله ماموران انتظامی و عوامل آتش نشانان به محل اعزام شدند.

سرهنگ علی پاکدل در این باره گفت: قسمتی از یک ساختمان مسکونی دچار آتش سوزی و بخشی از این واحد مسکونی کاملا آتش گرفت به طوری که هنگام رسیدن  ماموران انتظامی و آتش نشانان دود و شعله فراوانی از پنجره های این منزل خارج می شد.

وی افزود: همسایگان اعلام کردند که مردی سالخورده در این واحد مسکونی زندگی می کند که احتمال می رود درداخل دود و آتش گرفتار شده باشد.

پاکدل ادامه داد: ماموران انتظامی و آتش نشانی به سرعت با قطع جریان برق و گاز به ایمن سازی محل حادثه پرداخته وپس از گشودن درب واحد مسکونی با تجهیزات مخصوص، با استفاده از دستگاه های تنفسی، تجهیزات فردی و لوله های آبرسانی خود را به کانون آتش رساندند و با تلاش فراوان این آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: آتش نشانان در حین عملیات خاموش کردن آتش، جسد سوخته پیرمردی حدوداً ۸۰ ساله را یافتند.

فرمانده انتظامی بجنوردخاطرنشان کرد: پرونده ای در این خصوص تشکیل و تحقیقات ادامه دارد.

شایان ذکر است: کارشناسان سازمان آتش نشانی بجنورد در حال بررسی علت بروز این حادثه هستند و به محض تکمیل و مشخص شدن اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.