یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰

معاون اورژانس کشور خبر داد

پیگیری ماجرای تردد سلبریتی‌ها با آمبولانس

معاون اورژانس

معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور از تمهیدات این سازمان برای پیگیری ماجرای تردد سلبریتی‌ها با اورژانس خبر داد.

قدس آنلاین: محمد نوری معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به موضوع تردد سلبریتی‌ها و معلمان خصوصی کنکور با آمبولانس اظهار کرد:  در این مورد تا به امروز یک مورد گزارش از بازرسان اورژانس به دست ما نرسیده است و آمبولانس‌های تحت نظارت سازمان اورژانس کشور بعید است که اقدام به انجام چنین خطایی بکنند.

او ادامه داد: سازمان اورژانس کشور با پلیس و قوه قضاییه جلسه‌ای برگزار کرده است که با دستور دادستان ماشین‌های آمبولانسی که برچسب سلامت ندارند، فاقد مجوز عملیات و تردد بوده و  در صورت مشاهده و رفت‌وآمد در سراسر کشور توقیف می‌شوند.

نوری گفت: مجوز برخی از ماشین‌های آمبولانس به دلیل طول عمر بالا و  مدل آن لغو شده است اما هنوز به دلایل مختلفی در حال تردد در سطح شهر هستند و سازمان اورژانس کشور برای جلوگیری از رفت‌وآمد این نوع آمبولانس‌ها برچسب سلامت را طراحی و روی ماشین‌های آمبولانس نصب کرده است.

معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور گفت: ماشین‌های آمبولانس بدون برچسب سلامت نمی‌توانند در سطح شهر تردد داشته باشند و بازرسان اورژانس در سراسر کشور نظارت  دقیقی روی این موضوع دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.