دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱

۳۶۰ نوجوان نخبه از سراسر کشور میهمان اردوهای هفت روز در بهشت

اردوهای فرهنگی-تربیتی «هفت روز در بهشت»

در نوزدهمین دوره اردوهای معرفتی هفت روز در بهشت، ۳۶۰ نوجوان نخبه از سراسر کشور میهمان مشهد مقدس شدند.

به گزارش قدس آنلاین، در این دوره اردو، علاوه بر حضور ۲۹۰ دانش‌آموز مدارس استعدادهای درخشان از ۱۲ استان کشور، ۷۰ نفر از دانش‌آموزان برگزیده دوره‌های گذشته نیز با عنوان دوره تکمیلی هقت روز در بهشت حضور دارند.

اردوهای فرهنگی-تربیتی «هفت روز در بهشت» ویژه نوجوانان نخبه و مستعد، برای سومین سال پیاپی به همت موسسه جوانان آستان قدس  رضوی  و با همکاری مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان  در قالب برنامه‌ای هفت روزه و با هدف ارتقای سطح علمی، دینی و اعتقادی آنان برای سومین سال متوالی برگزار می گردد.

با گذشت سه سال از اجرای این طرح تاکنون موسسه جوانان آستان قدس رضوی ۱۸ دوره  از این اردوها را  برای  ۴۰۰۰ نوجوان نخبه سراسر کشور برگزار کرده است

برنامه‌های آموزشی، تفریحی و معرفتی متعددی از جمله، ۲۱جلسه کلاس آموزشی با محوریت کتب اختصاصی دوره با موضوعات خداشناسی، انسان‌شناسی و جهان‌شناسی، معرفت‌شناسی و…)، شرکت در همایش‌های ارتقایی و آموزشی با حضور اساتید و شخصیت‌های فرهنگی و اجتماعی ملی، زیارت حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام، استفاده از آیتم‌های اردوگاه امام رضا علیه السلام، حضور در پارک آبی و …. تدارک دیده شده است.

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.