چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶

حمید رضا اصیلی خبر داد:

تأمین مواد اولیه با کیفیت ویژه میهمان‌سرا از سوی شرکت غذایی رضوی

تامین مواد اولیه

مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی گفت: این شرکت تأمین مواد اولیه با کیفیت مورد نیاز میهمان‌سرای حضرت رضا(ع) را در دست اجرا دارد.

به گزارش قدس آنلاین، حمیدرضا اصیلی بیان کرد: طی ۴ ماه نخست سال جاری، ۸ هزار و ۴۱۶ کیلوگرم پیاز و سبزی سرخ شده تولیدی این شرکت به مهمان‌سرای حضرت ارسال شده است.
وی ادامه داد: پیاز و سبزی سرخ شده مورد نیاز میهمان سرا فقط توسط شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی تهیه شده است.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی ادامه داد: این دو محصول از سال ۱۳۹۵ بر اساس درخواست مهمان‌سرای حرم مطهر رضوی تهیه و ارسال شده است.
وی کاهش مشکلات پخت غذا در مهمان‌سرا، تأمین پیاز و سبزی سرخ شده با کیفیت و تازه در حجم بالا و... را از جمله اهداف این شرکت از تهیه برخی مواد اولیه مورد نیاز مهمان‌سرای حضرت عنوان کرد.
اصیلی ادامه داد: برای تولید این مواد، مجوزهای لازم همچون پروانه بهداشت از مراجع ذی‌صلاح دریافت شده است.
وی درباره فرایند تولید این دو محصول گفت: پیاز خریداری شده پس از شست و شو، پوست‌گیری و خرد شده و در برهیترهای تحت خلاء، به صورت مکانیزه و در روغن سرخ کردنی، سرخ و آماده ارائه می‌شود.
اصیلی ادامه داد: همچنین سبزی شست و شو داده و خرد شده پس از ورود به شرکت، در برهیترهای تحت خلاء و به صورت کاملا مکانیزه در روغن مخصوص سرخ کردنی سرخ و پس از بسته‌بندی آماده عرضه می‌شود که متناسب با درخواست حرم مطهر رضوی ارسال خواهد شد.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی در پاسخ به این سوال که آیا برنامه‌ای برای تولید و فروش پیاز و سبزی سرخ شده برای خارج از مهمان‌سرای حضرت رضا(ع) در دستور کار دارید؟ گفت: بازارهای هدف همچون بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، هتل‌ها، زندان‌ها و... از سال پیش در دستور کار بوده است که در این خصوص در حال رایزنی هستیم.

منبع: آستان نیوز

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.