شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵

دبیر هیئت ووشو خراسان رضوی خبر داد:

اردوی ۱۰ روزه تیم ملی ووشو در مشهد

دبیر هیئت ووشو خراسان رضوی

دبیر هیئت ووشو خراسان رضوی گفت: اردوی ۱۰ روزه تیم ملی ووشو ایران در مشهد و به میزبانی هیئت ووشو استان با هدف افزایش دانش و ارتقای سطح کیفی مربیان استان در حال برگزاری است.

به گزارش قدس آنلاین، هادی غمخوار در خصوص برگزاری اردوی تیم ملی ووشو بزرگسالان در مشهد اظهار کرد: این اردو به مدت ده روز در مشهد برپاست که از روز یکشنبه آغاز شده و تا دوازدهم شهریورماه ادامه دارد. لیست تیم ملی تقریبا تکمیل شده و تنها حضور یکی دو بازیکن برای مسابقات جهانی قطعی‌ نشده‌است. اداره کل ورزش و جوانان، هزینه‌های برگزاری این اردو را برعهده گرفت تا این برنامه به بهترین نحو در مشهد برگزار شود. وی افزود: در سبک تالو امیر محمدرضایی از خراسان رضوی در اردوی تیم ملی ایران حضور دارد اما در بخش ساندا، خراسان در تیم ملی نماینده‌ای ندارد. با میزبانی که از اردوی تیم ملی ووشو ایران داریم، امیدواریم دانش و سطح کیفی مربیان خراسان افزایش پیدا کند. در همین راستا با سرمربی تیم ملی ووشو هماهنگی لازم انجام شده تا تعدادی از ووشوکاران استان بتوانند با ملی‌پوشان تمرین کنند.

دبیر هیئت ووشو خراسن رضوی خاطرنشان کرد: این اردو فقط در بخش آقایان و در سبک ساندا(مبارزه) برگزار می‌شود. این اردو برای آمادگی ملی‌پوشان جهت حضور در مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان که اواخر مهرماه در شهر شانگهای چین برگزار می‌شود، تدارک دیده شده است.
غمخوار در خصوص دستاوردهای این اردو در مشهد عنوان کرد: سال‌های زیادی است که از خراسان در مسابقات مختلف کشوری شرکت می‌کنیم و نتیجه دلخواه خود را کسب نمی‌کنیم. ووشوکاران خراسانی در چنین مسابقاتی با کسب عنوان سوم‌مشترک به اردوی تیم ملی رفته و در اولین انتخابی خط خوردند. مربیان استان می‌توانند از برنامه مربیان تیم ملی الگو برداری کنند. تمرینات ملی‌پوشان مثل بدنسازی، دویدن، تمرینات هوازی و میت‌زنی می‌تواند نمونه و الگوی خوبی برای مربیان خراسانی باشد.
منبع: ایسنا
انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.