چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

زندان مخفی، زیر قصر «محمد بن سلمان»

بن سلمان

یک حساب توییتری که به افشای اخبار خاندان سعودی مشهور است نوشت، ولی‌عهد این کشور در حال ساختن زندانی در زیر قصر خود است.

به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین، حساب توییتری «العهد الجدید» که هر از گاهی دست به افشاگری درباره خاندان سعودی می‌زند ، اعلام کرد، «محمد بن سلمان» ولی‌عهد عربستان سعودی زندانی در زیر قصر «السلام» می‌سازد.

در این توییت آمده است: در کاخ «السلام» زندانی سری (بنا) خواهد شد؛ در حال حاضر 10 طبقه زیر کاخ ساخته شده که برخی از آنها سلول انفرادی و برخی زندان‌های مخفی تاریک خواهند بود؛ برای اینکه این زندان نیز شاهد حوادثی شبیه به حوادث «ریتز» باشد؛ بن سلمان می‌خواهد خودش بر عملیات بازجویی و شکنجه نظارت کند (و لذت ببرد).

در سال ۲۰۱۷ هتل «ریتز کارلتون» عربستان به دلیل تبدیل آن به مکانی برای بازداشت و شکنجه شاهزاده‌هایی از قبیل فرزندان «ملک عبدالله» شاه سابق سعودی و تاجران سرشناسی از قبیل «ولید بن طلال» در رسانه‌های بین‌المللی خبرساز شده بود (جزئیات بیشتر).

این در حالی است که در پرونده قتل روزنامه‌نگار منتقد سعودی «جمال خاشقچی» در کنسولگری این کشور در ترکیه نیز انگشت اتهام به سمت محمد بن سلمان دراز است اگرچه وی تا کنون به هر وسیله‌ای شده این اتهام را از خود دور کرده است (جزئیات بیشتر).

منبع: فارس

انتهای پیام/

نظرات

  • ابراهیم ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۲
    0 0
    این زندان از زندان پسر مرجانه بدتر نیست که . ولی بن سلمان از پسر مرجانه کثیف تره یعنی یکی از یکی نجس ترن. در کل اگه خواست خدا باشد مختارها هم سالم از زندانهای پسر مرجانه ها بیرون میان.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.