چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹

۳۸۲ نفر با آزمون استخدامی در استان یزد جذب می شوند

آزمون استخدامی

یزد - معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد با اشاره به اینکه هفتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی ۳۰ آبان برگزار می‌شود، گفت: در جریان برگزاری این آزمون ۳۸۲ نفر دردستگاههای اجرایی استان جذب می شوند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، جعفر رحمانی شمسی با تاکید بر اینکه این آزمون زیر نظر سازمان امور اداری و استخدامی و توسط سازمان سنجش آموزش کشور اجرا و برگزار خواهد شد، اظهارداشت: در استانها نظارت بر این آزمون توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی خواهد بود .

وی دستگاههای اجرایی شرکت کننده درهفتمین آزمون مشترک فراگیر در استان یزد را اداره کل دامپزشکی ، اداره کل امور عشایر ، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی ، سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، اداره کل آموزش و پرورش ، شرکت بیمه ایران ، شرکت آب منطقه ای ، اداره کل جهاد کشاورزی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد. 

رحمانی شمسی تصریح کرد: دستگاه اداره کل آموزش و پرورش استان با ۳۱۶ نفر بالاترین سهمیه استخدامی را به خود اختصاص داده است .

وی خاطرنشان ساخت : داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون باید با توجه به دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد، نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام کنند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی افزود در این آزمون حداقل شرط سن برای ثبت نام در همه دستگاه ها بیست سال است. با این حال حداکثر شرط سن مربوط به دستگاه های اجرایی برای دارندگان مقاطع تحصیلی دیپلم با حداکثر سن بیست و پنج سال(۲۵)، فوق دیپلم حداکثر سن سی سال (۳۰)، کارشناسی حداکثر سن سی و پنج سال (۳۵)، کارشناسی ارشد حداکثر سن چهل سال (۴۰) و دکترا حداکثر سن چهل و پنج سال (۴۵) است .

انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.