جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲

مسابقات مچ اندازی با برتری تیم تهران در کرمان پایان یافت

مسابقات مچ اندازی

کرمان - تیم تهران با کسب ۶۰ امتیاز عنوان قهرمانی نخستین دوره مسابقات مچ اندازی کارگران کشور به میزبانی کرمان را کسب کرد.

به گزارش قدس آنلاین؛ مسابقات مچ اندازی کارگران کشور جام شهدای کارگر با حضور ۳۵ نماینده از ۱۰ استان روز چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در محل تالار بسطامی پارک مادر کرمان برگزار شد.

در پایان این مسابقات در بخش تیمی، تهران با ۶۰ امتیاز در جایگاه نخست، کرمان با ۳۸ امتیاز دوم و یزد با ۳۲ امتیاز سوم شدند و تیم های خوزستان، فارس، هرمزگان، قزوین و چهارمحال بختیاری به ترتیب در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

محمدرضا اکبری از تهران، سجاد شول از کرمان، و اسماعی رجائی نژاد از این استان در رتبه های نخست تا سوم وزن ۷۰ کیلوگرم راست دست بخش انفرادی مسابقات قرار گرفتند.

همچنین سعید رحمانی از تهران، بابک مولایی از فارس و علی سعیدی از خوزستان به ترتیب در جایگاه های برتر وزن ۸۰ کیلوگرم راست دست ایستادند.

در وزن ۹۰ کیلوگرم نیز غلامحسین لشکری از قزوین، حمید محمدی پور و حسن برزگر از یزد حائر رتبه برتر وزن ۹۰ کیلوگرم راست دست این مسابقات شدند.

ضیاء شجاعی از خوزستان، حسین جودی تهران و حسن شهابی از کرمان هم به ترتیب عناوین نخست تا سوم وزن یکصد کیلوگرم راست دست را از آن خود کردند.

احسان مهرافزا از تهران، احسان سلاجقه از کرمان و مرتضی غلامی نماینده استان یزد در رتبه های برتر وزن مثبت یکصد کیلوگرم راست دست قرار گرفتند.

همچنین در بخش چپ دست وزن منهای ۷۰ کیلوگرم محمدرضا اکبری زاده از تهران، اکبر میرقادری نماینده استان فارس و سجاد شول از کرمان به ترتیب مقام های برتر را به دست آوردند.

وزن ۸۰ کیلوگرم چپ دست نیز به ترتیب با برتری سعید رحمانی از تهران، وحید فتحی‌نیا از هرمزگان و حسین کرمی از چهارمحال بختیاری همراه شد.

غلامحسین لشکری کاظمی از قزوین، حسن برزگر و حمید محمدی‌پور از یزد نیز مدال طلا تا برنز وزن ۹۰ کیلوگرم چپ دست را کسب کردند.

ضیاء شجاعی نماینده استان خوزستان رتبه نخست، حسین جودی از تهران مقام دوم و حسن شهابی از کرمان مقام سوم وزن یکصد کیلوگرم چپ دست را از آن خود کردند.

احسان مهرافزا از تهران، مرتضی غلامی یزد و احسان سلاجقه از کرمان هم صاحب مقام برتر وزن مثبت یکصد کیلوگرم چپ دست مسابقات مچ اندازی قهرمانی کشور جام شهدای کارگر شدند.

آیین اختتامیه مسابقات مچ اندازی قهرمانی کشور و جشن قهرمانی نیز با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس هیات ورزش های کارگری استان کرمان و جمعی از ورزشکاران و مردم شامگاه پنجشنبه در محل تالار بسطامی پارک مادر برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.