دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

مدیرکل اداره پست استان خورستان :

هوشمند سازی گردش مالی نامه رسانی را شفاف کرد

نشست خبری اداره کل پست استان خوزستان

خوزستان- مدیرکل اداره پست استان خورستان گفت: در جامعه امروز گردش مالی پست توسط یک نامه رسان با توجه به افزایش خرید و فروش اینترنتی میلیاردی است و هوشمند شدن آن شفاف سازی این گردش مالی است.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین؛ مهران حموله  در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز ۱۵ مهر در محل این اداره انجام شد، با تسلیت ایام سوگواری  اربعین درباره عملکرد یکساله پست  درباره خدمات پست در استان از مشارکت در طرح های کلان ملی خبر داد و بیان کرد: در توزیع کارت سوخت در استان ۶۰۰ هزار کارت توسط پست توزیع شده و در توزیع گذرنامه تفاهم نامه هایی با سازمان حج و زیارت انجام شد و بالغ بر ۱۴۶هزار گذرنامه  صادر شد و  برای این موضوع در سه شیفت خدمات داشته ایم.
 
وی افزود: در یکسال گذشته بالغ بر ۱۸ میلیون مرسوله شامل نامه امانت و خدمات نیابتی سازمانها در سطح باجه های پستی  داشته ایم که به کشور و خارج از کشور ارسال شده است.

حموله ادامه داد: ۱۵ میلیون هم مرسوله به استان خوزستان آمده که توسط دفتر پستی خوزستان به دست گیرنده ها رسیده که جمعا ۳۳ میلیون مرسوله می شود.

وی با اشاره به اینکه تمام خدمات سازمانها باید به دفاتر پیشخوان داده شود تا همه افراد با مراجعه به دفاتر بتوانند تمام خدمات را همزمان دریافت کنند یادآور شد: تفاهم نامه هایی با 

توزیع کالا برگ نفت و گاز بسته ایم، سند روستایی از تفاهم نامه های جدید و بانک اقتصاد نیز در بحث احضاریه و اخطاریه از دیگر قراردادهای پست است.

حموله با تاکید بر اینکه در بحث توسعه های فن آوری هم از منابع ملی و هم استانی استفاده می کنیم، افزود: ۷هزار نامه رسان نیز  به گوشی های هوشمند مجهز شده اند.
 
او درباره خدمات به زائرین حسینی گفت: تفاهم نامه های خوبی با حج و زیارت داشته ایم در گام نخست ۱۷۶ هزار گذرنامه به دست زائران رساندیم،
در پایانه چزابه مستقر شده و خدمات پستی انجام می دهیم.

وی با ذکر اینکه توسعه زیر ساختی مرکز مکانیزه ۶۰ درصد انجام شده که ۱۰ میلیارد تومان برای آن پیش بینی شده گفت: سهم استانی و ملی آن تامین شده و در سال آینده بهره برداری خواهد شد.

حموله اضافه کرد: نوسازی تجهیزات ۳۷۰ نامه رسان  نیز تا پایان مهر محقق می شود، ۱و نیم میلیارد از منابع ملی هوشمند سازی تلفن های همراه نامه رسان ها می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.