سه‌شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸

پایان نیم فصل لیگ برتر فوتسال؛

البرز با رتبه نهم به استقبال تعطیلات نیم فصل رفت/ضرورت تقویت نماینده البرز

مقاومت

البرز- نیم فصل نخست لیگ برتر فوتسال ایران عصر روز گذشته با برگزاری دیدار معوقه مقاومت البرز ومس سونگون به پایان رسید.

به گزارش قدس آنلاین در این دیدار که در سالن انقلاب کرج برگزار نماینده البرز با قبول شکست ۷ بر دو مقابل صدرنشین با کسب رتبه نهمی به استقبال تعطیلات نیم فصل رفت.

شاگردان فرهاد کشاورز علیرغم نمایشی خوب مقابل نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا نتوانستند مقابل این تیم کاری از پیش ببرند و به مانند بسیاری از بازی های خود در این فصل مزد بازی خوب خود را نگرفتند.

مقاومتی ها امسال با یدک کشیدن نام شهرداری کرج وبه امید بهره مندی از حمایت های مالی آن در مسابقات حاضر شده اند اما به نظر می رسد شرایط به نسبت فصول گذشته تغییری نکرده و به گفته سرمربی این تیم هنوز کمکی قابل عنوان از سوی مدیریت شهری کرج صورت نگرفته است.

نماینده البرز در لیگ برتر فوتسال در این فصل با جوان هایش نمایشی خوب ارائه کرده و ارائه گر بازی های زیبایی است اما این تیم برای کسب نتیجه و رسیدن به رتبه های بهتر نیازمند تقویت و جذب بازیکن است و این موضوع باید به شکل جدی مورد توجه مدیریت این باشگاه قرار بگیرد.

مقاومتی به دلیل محدودیت منابع مالی از جذب بازیکنان مورد نظر کادر فنی شان بازمانده اند و این نقیصه در بسیاری از بازی های نیم فصل اول مشاهده شد وحال این توقع می رود تا در فرصت باقیمانده تا شروع نیم فصل دوم با حمایت های لازم زمینه تقویت تیم و جذب بازیکن در برخی پست ها رقم بخورد.

مقاومت تیمی محبوب در نزد البرزیها است ودر این سالها با کمترین امکانات از جایگاه فوتسال و ورزش البرز دفاع کرده و ضروری است مسئولان استان به خصوص شهرداری کرج منابع مالی لازم برای جذب چند بازیکن مورد نیاز تیم جهت تقویت آن را فراهم کنند.

نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال شرایطی دشوارتر را پیش روی مقاومتی ها قرارداده و آنها در این مسیر سخت نیازمند تقویت تیم و بهره مندی از بازیکنان باتجربه تر هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.