شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

افزایش نارضایتی آمریکایی‌ها از عملکرد ترامپ

ترامپ

نتایج جدیدترین نظرسنجی موسسه گالوپ نشان می‌دهد که میزان رضایت آمریکایی‌ها از عملکرد ترامپ همچنان با روند نزولی روبرو است.

قدس آنلاین؛ تازه ترین نظرسنجی گالوپ حاکی است که میزان رضایت شهروندان آمریکایی از عملکرد دونالد ترامپ با ۲ درصد کاهش به کمتر از ۴۰.۷ درصد رسیده است. این یازدهمین فصل از حضور ترامپ در کاخ سفید به شمار می رود. این فصل که از ۲۰ جولای آغاز و تا ۱۹ اکتبر ادامه داشته، پایین ترین میزان رضایت آمریکایی ها از ترامپ نبوده است. رضایت ۴۰.۷ درصدی آمریکایی ها از ترامپ، بالاتر از رضایت آنها از رئیس جمهور آمریکا در ۵ فصل دیگر بوده است. پایین ترین میزان رضایت آمریکایی ها از ترامپ ۳۶.۸ درصد در سه ماه چهارم آغاز ریاست جمهوری اش بوده است.

بالاترین رضایت آمریکایی ها از ترامپ نیز ۴۲.۷ درصد بوده که در دهمین فصل حضورش در کاخ سفید ثبت شده است. نظرسنجی گالوپ نشان می دهد که اختلاف بین بالاترین و پایین ترین رضایت از عملکرد ترامپ در این مدت بیش از ۶ درصد بوده است.

این نظرسنجی جدید در شرایطی انجام شده است که ترامپ با تحقیقات دموکراتهای مجلس نمایندگان آمریکا درباره پرونده جنجالی اوکراین روبرو شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.