دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸

کشف بیش از۳۶۰ میلیون ریال کالای قاچاق در مرز دوغارون

کشف کالای قاچاق

فرمانده هنگ مرزی تایباد گفت: ماموران مرزبانی پاسگاه ۱۷ شهریور تایباد طی یک هفته گذشته ۳۶۰ میلیون و ۴۶۱ هزار ریال کالای قاچاق در مرز دوغارون کشف و ضبط کردند.

به گزارش قدس آنلاین، کاظم صمدی فرمانده هنگ مرزی تایباد، با اشاره به اقلام کشف شده که شامل انواع لوازم بهداشتی، آرایشی و پارچه است، گفت:  ماموران مرزبانی پاسگاه ۱۷ شهریور تایباد طی یک هفته گذشته ۳۶۰ میلیون و ۴۶۱ هزار ریال کالای قاچاق در مرز دوغارون کشف و ضبط کردند که در این ارتباط تعدادی متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی شدند.
صمدی تصریح کرد: در نیمه نخست امسال بیش از ۶۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق توسط نیروهای مرزبانی هنگ مرزی تایباد کشف و ضبط شده است.
فرمانده هنگ مرزی تایباد بیان کرد: در بازه زمانی هفته گذشته بیش از پنج هزار لیتر سوخت قاچاق در مرز دوغارون کشف و ضبط شد که در این ارتباط نیز تعدادی متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده، راهی مراجع قضایی شدند.
صمدی از کاهش ۳۰ درصدی ورود مواد مخدر از سمت مرزهای شرقی کشور به داخل کشور خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از دو تن انواع مواد مخدر در مرزهای مشترک ایران و افغانستان کشف و ضبط شده که بیش از ۹۰ درصد آن از نوع مواد مخدر صنعتی می‌باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.