چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲

طی مراسمی

پوستر بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان رونمایی شد

رئیس جشنواره کودکونوجوان

همدان - مراسم رونمایی از پوستر بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با حضور مسئولان و هنرمندان، در جمع دانش آموزان مدرسه پویندگان دانش برگزار شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، احمدرضا احسانی رییس جشنواره بیست و ششم در این مراسم گفت : جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به مدت یک هفته شور و نشاط و عشق را به شما هدیه می دهد.

احسانی افزود: بیش از ۵۲ اثر نمایشی از ایران و ۷ کشور دنیا در سالنهای نمایشی شهر همدان اجرا می شود.

وی با بیان اینکه در طول برگزاری جشنواره ۸ سالن در سطح شهرستان های استان میزبان کودکان و نوجوانان هستند، افزود: بیش از ۲۰ نمایش خیابانی نیز در مدارس و نقاط مختلف شهر اجرا خواهد شد.

کودکان همدان همچون بزرگترها میهمان نوازان خوبی هستند

دبیر بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان نیزگفت: کودکان همدانی بسیار میهمان نواز هستند و منتظرند جشنواره آغاز شود تا میزبان هنرمندان باشند

مجید قناد در آیین رونمایی از پوستر جشنواره، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره در دوره بیست و ششم، اظهار کرد: خوشحالیم که کودکان همدان به عنوان آینده سازان کشور میزبان گروه های نمایشی هستند .

وی ادامه داد: کودکان همدان همچون بزرگترها میهمان نوازان خوبی هستند و منتظرند تا میزبانی مطلوب از جشنواره داشته باشند.

قناد با اشاره به اینکه  ۲۶ سال برای این جشنواره تلاش شده است، یادآور شد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان برای برگزاری این جشنواره تلاش زیادی را انجام داده و امید می رود امسال بتوانیم امور را به خوبی پیش ببریم و جشنواره را به بهترین شکل برگزار کنیم.

وی همچنین بیان کرد: از تک تک هنرمندان سراسر کشور سپاسگزارم که برای حضور در جشنواره تلاش کرده اند.

دبیر بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان ،ابراز امیدواری کرد که با استقبال کودکان و نوجوانان همدانی از نمایش های دوره بیست و ششم بتوان جشنواره را به خوبی برگزار کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.