یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳

استاندار؛

خراسان شمالی دبیرخانه دایمی جشنواره بین المللی کاریکاتور شود

استاندار در جشنواره کاریکاتور

خراسان شمالی- استاندار خراسان شمالی گفت: از حوزه هنری کشور خواستارم جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور بین المللی شده و استان خراسان شمالی دبیرخانه دایمی این جشنواره بین المللی باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی،  محمدعلی شجاعی در آیین پایانی دهمین جشنواره کارتون و کاریکاتور کشور، اظهار داشت: قبول دارم خراسان شمالی استان برخورداری نیست اما وجود هنرمندان و افرادی که به استعدادهای خود عشق می ورزند و موجب می شوند که استان ده سال این پایگاه را رها نکند باعث افتخار استان است.

شجاعی در ادامه خطاب به رییس حوزه هنری کشور حاضر در این آیین، گفت: جشنواره کارتون و کاریکاتور بین المللی شود و به پاس قدردانی تلاش ۱۰ ساله هنرمندان کاریکاتور خراسان شمالی در این حوزه دبیرخانه جشنواره دایمی این جشنواره به این استان برسد.

وی با قدردانی از تلاش های حوزه هنری کشور طی ۴۰ سال گذشته، تصریح کرد: بعد از جنگ می طلبید پایگاهی برای تولیدات انقلابی شکل بگیرد و توسعه یابد و ما امروز ثمرات آن را در اقصی نقاط کشور و عرصه های بین المللی شاهد باشیم.

شجاعی مطرح کرد: توسعه رشته های مختلف در حوزه هنری این بخش را به مکانی برای هنرمندان انقلابی و پایبند به ارزش ها و آرمان های تبدیل کرده است که آنان صحنه ها ی ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی را برای نسل های آینده ثبت و ضبط کرده اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.