یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱

مشهدی‌ها به سالن بیایند

سرجان: سعی کردیم نقاط ضعف را برطرف کنیم

هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ‌برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور

سرمربی تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا گفت: روی نقاط ضعف‌ تیمم کار کردیم و در مشهد به دنبال برد هستیم.

به گزارش قدس آنلاین ؛ سرجان ایوانوویچ ، در خصوص بازی آتی تیمش مقابل شهرداری گرگان اظهار کرد: شهرداری گرگان قدرتمند است، اما ما هم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. سعی می‌کنیم با قدرت ظاهر شویم و بازی خوبی را ارائه دهیم تا بتوانیم نتیجه مثبتی هم بگیریم. بارها فیلم بازی با پتروشیمی بندر امام را نگاه و اشتباهات خود را شناسایی کردیم. سعی کردیم در تمرین اشتباهاتی که در این دیدار داشتیم را رفع کنیم. امیدوارم مصدومیت مهدی اسماعیلی هرچه زودتر برطرف شود تا بتوانیم از این بازیکن باارزش و باکیفیت استفاده کنیم.

وی در خصوص دو بازیکن مصدوم تیمش توضیح داد: همچنین امیدواریم مرتضوی که در بازی قبل به علت مصدومیت بازی نکرد، به بازی با شهرداری گرگان برسد اما در خصوص وضعیت مهدی اسماعیلی باید گفت که احتمالا شانسی برای حضور در بازی دوشنبه نخواهد داشت. طی روزهای آینده وضعیت او دقیقا مشخص خواهدشد.

سرمربی تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا با اشاره به جو سالن مسابقه در گرگان و مشهد بیان کرد: از هواداران می‌خواهم به سالن بیایند  و ما را تشویق کنند. زمانی که در گرگان بازی می‌کنیم، حضور پرتعداد تماشاگران حریف، جو خوبی را برای میزبان و فضای سخت و پراسترسی را برای ما می‌سازد.

ایسنا

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.