شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۸

فقط ۲۲ کلینیک زیبایی در مشهد دارای مجوز هستند

کلینیک

مدیر نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: به جز ۲۲ مرکز و کلینیک زیبایی که دارای مجوز و در محدوده پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، سایر مراکز با چنین فعالیتی د راین شهر غیر مجاز هستند.

به گزارش قدس آنلاین، علی اصغر انجیدنی مدیر نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: حیطه فعالیت کلینیک‌های زیبایی مشخص است و در صورت مشاهده تخلف و انجام فعالیت‌های غیر مجاز با آن‌ها برخورد قانونی خواهد شد.

او با بیان اینکه به جز ۲۲ مرکز و کلینیک زیبایی  که دارای مجوز  و در محدوده پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، سایر مراکز  با چنین فعالیتی  د راین شهر غیر مجاز هستند.   ادامه داد:از متقاضیان امور زیبایی که بیشتر آنان بانوان هستند می خواهیم، برای پیشگیری از خطراتی که سلامتی آنان را تهدید می‌کند فقط به کلینیک‌های دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی مراجعه کنند.

مدیر نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بازرسی اینگونه مراکز با همکاری دادگستری و اداره اماکن نیروی انتظامی به طور مستمر انجام می‌شود، به طوری که هر ماه ۱۰ تا ۱۵ مورد از این بازرسی‌ها صورت می‌گیرد و در صورت مشاهده تخلف این مراکز پلمپ می‌شود.
انجیدنی افزود: آرایشگران فقط ملزم به پیرایش و ارایه خدمات تاتو در صورت داشتن مدارک لازم و امکانات و با رعایت ملاحظات بهداشتی هستند.
او گفت: شهروندان می‌توانند برای طرح شکایت یا ارائه گزارش در زمینه مراکز غیرمجاز زیبایی یا آرایشگاه‌های مداخله‌گر با شماره ۱۹۰ تماس بگیرند که حداکثر  در  یک هفته موارد مطرح شده پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.