جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶

سردار فدوی:

اغتشاشات ظرف ۴۸ ساعت جمع شد

سردار فدوی

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اغتشاشات چند روز گذشته در ۲۸ استان، حداکثر در ۴۸ ساعت جمع شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از صدا و سیما، دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (جمعه) در بازدید از گردان‌های نمونه یگان حضرت صاحب الزمان (عج) سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ اظهار داشت: همه دلدادگان انقلاب اسلامی که نیاز به پاسداری از انقلاب داشته باشند همواره در میدان عمل حضور دارند.

وی ادامه داد: دعوای بین حق و باطل از ابتدای خلقت وجود داشته است و پایانی نیز ندارد و تا زمانی که حضرت حجت (عج) براساس وعده خدا ظهور کند در آن صورت پیروزی قطعی جبهه حق علیه باطل حاصل می‌شود.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اغتشاشات به وجود آمده پس از افزایش قیمت بنزین، تصریح کرد: در ۲۸ استان و بیش از ۱۰۰ شهر و محل شاهد تجمعات بودیم که موفق شدیم ظرف ۴۸ ساعت آن را جمع و جور کنیم.

دریادار فدوی با اشاره به وضع روزهای درگیری‌ها و اغتشاشات چند روز گذشته، گفت: بدون شک امریکای خبیث و کشورهای خبیث کوچک‌تر که با تمام قوا از این اغتشاشات حمایت می‌کردند در عجب هستند که ما چگونه توانستیم در ۴۸ ساعت آن را کنترل و به پایان برسانیم.

وی با بیان اینکه از خباثت امریکا و حامیانشان در قبال مردم انقلابی ایران و توطئه هایشان خبر داشتیم، اضافه کرد: چطور در فرانسه بیش از ۱۱ ماه درگیری ادامه دارد، اما یک سلاح در آن درگیری‌ها و تظاهرات مشاهده نشده؛ اما در اغتشاشات اخیر وقتی صدای تیراندازی‌ها را می‌شنیدیم مانند این بود که در عملیات نظامی و دوران جنگ قرار داریم.

جانشین فرمانده کل سپاه با بی ثمر دانستن تلاش‌های دشمنان ضد انقلاب اسلامی تاکید کرد: دشمنان بدانند اسلام از انقلاب اسلامی پشتیبانی و حمایت می‌کند و پیروزی از آن ملت ایران است.

انتهای پیام/

نظرات

  • ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۰
    0 0
    اینکه در فرانسه شش ماه اعتراض هست اما سلاح در اعتراضات دیده نمی شود اینکه می شود یک نقطه مثبت در فرانسه در کشور ما هم شرایط به گونه ای باشد که مردم بتوانند خواسته های خودشان را بگویند و به گونه ای مدیریت شود به خشونت نیانجامد

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.