یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵

امامعلی حبیبی از بیمارستان مرخص شد

امامعلی حبیبی

جهان پهلوان امامعلی حبیبی نخستین طلایی تاریخ ورزش ایران در المپیک به دلیل آنچه که عارضه داخلی اعلام شده پس از یک شب بستری در بیمارستانی در بابل عصر امروز مرخص شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از ایرنا، جهان پهلوان امامعلی حبیبی پس از بستری در بخش مراقبت های ویژه  بیمارستان شهید بهشتی شهر بابل و چکاب از سوی پزشکان معالج به طور موقت از بیمارستان مرخص شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران خبر بستری شدن جهان پهلوان امامعلی حبیبی را در بیمارستان شهید بهشتی بابل مورد تایید قرار داد.
سجاد یگانه روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : ایشان پس از چکاب در این بیمارستان بابل ساعتی قبل مرخص و حال عمومی ایشان نیز مساعد گزارش شده است.
امامعلی حبیبی (متولد ۵ خرداد ۱۳۱۰، روستای درزی‌کلا بابل)، از نامداران کشتی آزاد ایران و جهان و معروف به ببر مازندران است. امامعلی حبیبی دارای نشان طلای المپیک ملبورن ۱۹۵۶ و سه نشان طلای مسابقات قهرمانی جهان در تهران ۱۹۵۹، یوکوهاما ۱۹۶۱ و تولیدو ۱۹۶۲[۴] و نشان طلای بازی‌های آسیایی توکیو ۱۹۵۸ است.

امامعلی حبیبی یکی از چهار کشتی‌گیر ایرانی است که همراه با غلامرضا تختی ، رسول خادم و ابراهیم جوادی نام و تصویرش در تالار افتخارات فیلا به ثبت رسیده‌است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.