چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳

آفرین عبیسی، صدیقه کیان‌فر و رابعه مدنی در ویژه‌برنامه شب یلدا

انار و برف

شبکه چهارسیما، با ویژه‌برنامه «انار و برف» در بلندترین شب سال با مخاطبان خود همراه می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، ویژه برنامه‌ شب یلدای شبکه چهار سیما با عنوان «انار و برف» از ساعت ۲۲ روز شنبه (۳۰ آذر ماه) به صورت زنده با اجرای رابعه مدنی، آفرین عبیسی و صدیقه کیان‌فر روی آنتن می‌رود.

تهیه‌کنندگی ویژه برنامه «انار و برف» را امین اشرفی، تهیه‌کننده «شب تئاتر» از مجموعه ی شب‌های هنر بر عهده دارد و قرار است یک شب نشینی با طعم فرهنگ و هنر را برای مخاطبان خود تدارک ببیند.

به گفته اشرفی، در این برنامه خوانندگان، بازیگران و شخصیت‌های شناخته‌شده عرصه‌های مختلف مهمان این ویژه‌برنامه یلدایی خواهند بود.

اشرفی گفت: یکی از ویژگی‌های بارز این برنامه گفتگو و دورهمی رابعه مدنی، آفرین عبیسی و صدیقه کیان‌فر است که مخاطبان خاطرات بسیاری را با کارهای رادیویی و تلویزیونی این هنرمندان دارند.

وی افزود: نقالی گری و شاهنامه خوانی کودکان به صورت زنده در استودیو، میز شعر با اجرای محمد اکرامی‌فر و اجرای موسیقی با اشکان کان گری از خوانندگان جوان کشورمان از دیگر بخش‌های ویژه برنامه یلدایی شبکه چهار با عنوان «انار و برف» است.

اشرفی در پایان گفت: پخش گزارش‌های مردمی مرتبط با آیین شب چله، گزارشی از تئاتر روی صحنه «بوقلمون»، آیتمی تولیدی درخصوص شب یلدا با اجرای عبدالمهدی مستکین از جمله بخش های تولیدی است که برای این ویژه برنامه در حال آماده سازی است.

«انار و برف» کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که روز شنبه، ۳۰ آذر ماه از ساعت ۲۲ پخش آن آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.