پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱

مدیر مرکز جامع مشاوره آستان قدس رضوی خبر داد

بهره‌مندی خادم‌یاران حرم مطهر رضوی از خدمات مشاوره آستان قدس رضوی

مدیر مرکز جامع مشاوره، رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی

مدیر مرکز جامع مشاوره، رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی از بهره‌مندی خادم‌یاران حرم مطهر رضوی از خدمات مشاوره‌ این آستان مقدس خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، سید محسن اصغری نکاح گفت: خادم‌یاران حرم مطهر رضوی که در بخش‌های مختلف این آستان کبریایی در حال خدمت هستند، با شرکت در کارگاه‌های مشاوره گروهی از خدمات مشاوره‌ و روان‌شناسی حرم مطهر رضوی بهره‌مند می‌شوند.
وی در ادامه به تشریح کارگاه‌های مشاوره گروهی برای خادم‌یاران حرم رضوی پرداخت و عنوان کرد: کارگاه گروهی مشاوره ویژه خادم‌یاران با موضوع  فضای مجازی و رسانه با حضور استاد دُری، روان‌شناسی و ارتباط موثر با حضور استاد تقویان و کارگاه روان‌شناسی و مهارت‌های زندگی با حضور استاد آذریان برگزار می‌شود.  
اصغری نکاح اضافه کرد: تقویت مهارت‌های همسران با حضور استاد قندهاری‌زاده، روان‌شناسی و مهارت کنترل خشم با حضور دکتر قطب، روان‌شناسی و تربیت فرزندان با حضور استاد بابایی از جمله کارگاه‌های مشاوره گروهی ویژه خادم‌یاران حرم مطهر رضوی است.
وی ابراز کرد: کارگاه‌های مشاوره گروهی با موضوع روان‌شناسی و روابط همسران و مهارت‌های ارتباطی زن و مرد با حضور دکتر سیدزاده، بررسی مسائل و عوامل خیانت و مهارت‌های ارتباطی همسران نیز از دیگر کارگاه‌های مشاوره گروهی ویژه خادم‌یاران است که از روز ‌شنبه تا چهارشنبه هر هفته در محل کلینیک مشاوره و ارجاع آستان قدس رضوی واقع در طبقه فوقانی بازار الغدیر پذیرای خادم‌یاران بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج(ع) است.

منبع: آستان نیوز

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.