سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

طی ۳ روز گذشته

۵۵۰۰ نفر حادثه دیده در کرمان امداد رسانی شدند

هلال احمر

کرمان- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از امدادرسانی به بیش از ۵۵۰۰ نفر گرفتار در سیل، برف و کولاک در استان توسط نیروهای امدادی این جمعیت خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین؛ رضا فلاح در جمع خبرنگاران درباره وضعیت امدادرسانی به افراد گرفتار در سیل، برف و کولاک در استان کرمان با بیان اینکه طی ۷۲ ساعت گذشته، ۲۸۰ نفر اسکان دادند گفت: در طی ۷۲ ساعت گذشته با توجه به بارندگی های شدید در استان و وقوع سیل، برف و کولاک نیروهای امدادی این جمعیت به بیش از ۵۵۰۰ نفر حادثه دیده امدادرسانی کردند.

وی با توجه به وقوع سیل و آب گرفتگی در شهرستان های منوجان، کهنوج، ساردوئیه، ارزوئیه، قلعه گنج، ریگان، فاریاب و رودبار جنوب اشاره کرد و گفت: ۴ هزار و ۸۷۷ نفرگرفتار در سیل توسط امدادگران جمعیت هلال احمر استان در ۵۱ روستا و مرکز شهر در مناطق مذکور امدادرسانی شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به وقوع برف و کولاک در مناطق کوهستانی در شهرستان های کرمان، ساردوئیه، سیرجان، رابر و محور سیرچ - شهداد افزود: امدادگران این جمعیت نیز به بیش از ۶۲۵ نفر گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی کردند و ۱۰۰ خودرو گرفتار در جاده های برفی نیز رهاسازی کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.