جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳

بازیکن آمریکایی آویژه صنعت:

از بودن در ایران بسیار خوشحالم و ۱۰۰ درصد احساس آرامش می‌کنم

کورین هنری

کورین هنری با اشاره به این موضوع که ایران شکوری امنی است گفت : در ایران احساس آرامش می‌کنم و سالیان سال می‌توانم در این کشور زندگی کنم. از اینکه در ایرانم بسیار خوشحال هستم و در اینجا ۱۰۰ درصد احساس آرامش می‌کنم.

 به گزارش قدس آنلاین، کورین هنری، بسکتبالیست آمریکایی تیم آویژه صنعت با بیان اینکه فضا در ایران چیزی که در رسانه‌ها تبلیغ می‌کنند نیست، اظهار کرد: تیم برای من مانند خانواده شده و من به‌ راحتی می‌توانم چندین سال در این کشور زندگی کنم.

وی در خصوص سطح لیگ بسکتبال ایران افزود: من در کشورهای مختلفی بازی کرده‌ام، هر کشوری شرایط خاص خودش را دارد اما سطح لیگ ایران بسیار بالاست.

این بسکتبالیست آمریکایی تیم آویژه صنعت، با اشاره به اینکه فشار بازی‌ها موضوعی بسیار عادی است، تصریح کرد: این موضوع می‌تواند به تیم ملی و بازیکنان علاقه‌مند به پوشیدن پیراهن تیم ملی کمک شایانی کند.

هنری بیان کرد: اگر پیشنهاد قابل قبولی برسد در خصوص زندگی در ایران برای سال‌های آینده هیچ مشکلی ندارم.

مشهد خانه دوم من است

سرجان ایوانوویچ، سرمربی آویژه صنعت

سرمربی صربستانی آویژه صنعت نیز در خصوص شرایط زندگی در ایران، گفت: ایران صد درصد امنیت دارد و من احساس می‌کنم، مشهد خانه دوم من است.

سرجان ایوانوویچ اظهار کرد: مطالب بسیار زیادی برخلاف امنیت ایران در فضای مجازی دیده‌ام، اما با دوستان خود که در فضای مجازی صحبت می‌کنم به این موضوع اشاره می‌کنم که هیچ کدام از تصاویری که آمریکا از ایران نشان می‌دهد، حقیقت ندارد.

وی افزود: رقابت‌ها در این سال‌ها بسیار نزدیک شده و هر بازی شرایط خاص خود را دارو که این نشان از سطح بالای لیگ بسکتبال ایران دارد.

سرمربی صربستانی آویژه صنعت با اشاره به اینکه در حال حاضر فقط به این فصل فکر می‌کند، یادآور شد: اگر فصل آینده پیشنهادی برسد روی آن فکر خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.