شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

قیمت ارز، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت طلا امروز ۹۸/۱۱/۱۲

قیمت دلار و سکه

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۵۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۸۵ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۲۸ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز ۵ میلیون و ۴۴ هزار تومان معامله شد.

قدس آنلاین؛ امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید  ۵ میلیون و ۴۴ هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم ۵ میلیون و ۲۰ هزار تومان است.

در بازار آزاد قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۶۶ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۵۴ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۵۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۸۹ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۸۵ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۲۸ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۷۷۵ تومان، یورو ۱۵ هزار تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۵۰ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز  شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۵ هزار تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان است.

نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار

۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان

قیمت یورو

۱۵ هزار تومان

قیمت پوند

۱۸ هزار و ۵۰ تومان

قیمت درهم امارات

۳ هزار و ۷۷۵ تومان

قیمت سکه بهار آزادی

۵ میلیون و ۵۰ هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

۵ میلیون و ۴۴ هزار تومان

قیمت نیم سکه

۲ میلیون و ۵۶۶ هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و ۵۵۴ هزار تومان

قیمت سکه گرمی

۹۳۰ هزار تومان

قیمت گرم طلای ۱۸

۵۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان

قیمت گرم طلای ۲۴

۶۸۵ هزار و ۸۰۰ تومان

قیمت هرمثقال طلا

۲ میلیون و ۲۲۸ هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

۱۵۸۹ دلار

قیمت پلاتیندلار

۹۶۲ دلار

قیمت انس نقرهدلار

۱۸.۰۳ دلار

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.