یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

استاندار خراسان رضوی مطرح کرد؛

استفاده از ظرفیت ستاد تدبیر خراسان‌رضوی برای رفع موانع پیش روی توسعه صادرات

رزم حسینی

استاندار خراسان رضوی گفت: پس از احصاء موانع پیش روی صادرکنندگان، از ظرفیت ستاد تدبیر استان برای رفع این مشکلات و افزایش سقف صادراتی استفاده خواهیم کرد.

به گزارش قدس آنلاین، علیرضا رزم‌حسینی در جمع صادرکنندگان و کارآفرینان نمونه استان خراسان رضوی  اظهار کرد: در گام دوم انقلاب باید با تحول در نظام اداری کشور، مسیر را برای توسعه پایدار هموارتر کرد. 
وی با تاکید بر ضرورت ترویج سبک زندگی سردار سپهبد شهید سلیمانی گفت: در شرایطی که برخی جوانان با استناد به شایعات فضای مجازی نسبت به مدیران بی اعتماد هستند، شاهد تشییع مثال‌زدنی یک سردار بزرگ اسلام در نظام جمهوری اسلامی بودیم.
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: این ویژگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که از آبروی خود برای نجات افراد مظلوم هزینه می کرد باید برای سایر مسئولان درس عبرت باشد.
رزم‌حسینی در ادامه با بیان اینکه خراسان رضوی تا ۵ میلیارد دلار ظرفیت صادرات دارد، افزود: استان با توجه به قابلیت‌های خود تا سقف ۵ میلیارد دلار  می‌تواند به کشورهای مختلف صادرات داشته باشد. 
وی خاطر نشان کرد: در خراسان رضوی برای مدیریت استان این توفیق حاصل شده که ارکان حکومت را برای حمایت از کارآفرینان و فعالان اقتصادی پایه کار بیاورد. 
استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: اگر اعلام می‌شود ۱۱۷ هزار شغل در یک سال گذشته ایجاد شده است آنهم در شرایط اعمال تحریم‌های شدید اقتصادی بر کشور، کار بسیار بزرگی محسوب می‌شود. 
رزم‌حسینی با اشاره به ظرفیت ستاد تدبیر خراسان رضوی برای کمک به صادرکنندگان استان افزود: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با کمک فعالان اقتصادی بخش صادرات، موانع استانی این بخش را برای بررسی و رفع آن در ستاد تدبیر احصاء خواهد کرد. 
استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: اعتقاد ما بر این است که اگر کشوری در حوزه اقتصاد قوی باشد علاوه بر برخورداری از امنیت پایدار، شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی نیز خواهد بود.
وی ادامه داد: اگر در شرایط تحریم‌، امنیت پایدار در کشور حاکم است و چرخ اقتصاد می‌چرخد باید شکرگزار خداوند متعال باشیم.

منبع: استانداری خراسان رضوی 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.