دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵

قیمت دلار، قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۱۱/۱۴

قیمت طلا و دلار

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۵۰۹ هزار و ۸۰۰ تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۷۹ هزار و ۷۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۹۹۳ هزار تومان معامله شد.

قدس آنلاین؛ امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید  ۴ میلیون و ۹۹۳ هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان است.

در بازار آزاد قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی  ۹۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۵۰۹ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۷۹ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۷۹ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۷۲۶ تومان، یورو  ۱۴ هزار و ۸۸۶ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۹۶۹ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  ۱۳ هزار و ۳۸۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۴ هزار و ۸۸۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان است.

نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار

۱۳ هزار و ۳۸۰ تومان

قیمت یورو

۱۴ هزار و ۸۸۰ تومان

قیمت پوند

۱۷ هزار و ۹۶۹ تومان

قیمت درهم امارات

۳ هزار و ۷۲۶ تومان

قیمت سکه بهار آزادی

۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

۴ میلیون و ۹۹۳ هزار تومان

قیمت نیم سکه

۲ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و ۵۳۰ هزار تومان

قیمت سکه گرمی

۹۳۰ هزار تومان

قیمت گرم طلای ۱۸

۵۰۹ هزار و ۸۰۰ تومان

قیمت گرم طلای ۲۴

۶۷۹ هزار و ۷۰۰ تومان

قیمت هرمثقال طلا

۲ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

۱۵۷۹دلار

قیمت پلاتیندلار

۹۶۲ دلار

قیمت انس نقرهدلار

۱۷.۷۵ دلار

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.