یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

تشدید نظارت بر ناوگان عمومی جاده ای همدان در ایام نوروز

اجرای طرح تشدید نظارت بر ناوگان اتوبوسی

همدان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از اجرای طرح تشدید نظارت بر ناوگان اتوبوسی جاده‌ای در ایام نوروز خبر داد.

بنا بر گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در نشست هماهنگی امور راهداری و مسافر در آستانه سال جدید در جمع معاونان و روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: طرح تشدید نظارت بر ناوگان اتوبوسی جاده‌ای با هدف افزایش ایمنی سفرهای ناوگان با تعامل مشترک راهداری و پلیس با شدت و سرعت بیشتری اجرا می‌شود.

پناهنده در ادامه به تصادفات در بخش ناوگان عمومی و اجرای دستورالعمل های ارسالی اشاره کرد و یادآور شد: اگر تصادفی که حادث شود علل و عواملی ناشی از عدم نظارت کافی باش، باید پاسخگو باشیم.

وی افزود: بنابراین به لحاظ حساسیت بسیار بالا، استفاده از گشت های راهداری نیز در این زمینه ضرورت دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بیانکرد: هیچ بهانه ای برای ضعف کاری قابل توجیه نیست و اتفاقات و حوادث در ناوگان عمومی باید قبل از اتفاق پیشگیری شود.

پناهنده افزود: روسای شهرستان ها باید اکیپ های فعال خود را موظف به اطلاع رسانی به موقع کنند و عدم اطلاع مسئولان از مسائل کاری و اتفاقات، ناشی از ضعف کاری محسوب می شود.

وی عواقب ناشی از بی دقتی در انجام امور محوله به بخشنامه های ارسالی با موضوع تشدید نظارت ها اشاره کرد و افزود: شرکت ها موظف هستند پلاک های خوانا از اطلاعات تماس شرکت مدیرعامل، رانندگان و ... را در معرض دید مخاطبان و مسافران قرار دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.